GS Store Bursa... | KAPANDI ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store Bursa... | KAPANDI !

GS Store Bursa Açıldı...

Bursa GS Store 'dan gönderilen resimleri 2 mesaj halinde ekliyorum. (Resimleri görünce içiniz açılsın:);))

Bursa 'lılar, "Bursa GS Store" umuz biz taraftarlarını bekliyor.

Cevap: GS Store Bursa Açıldı...

Mükemmel görünüyor.Bursa'lıların şansına diyelim gerçekten çok güzel....

Allah utandırmasın...

Galatasaray Sevgisini paylaşmak kadar masum bi olay olamaz...

Tek temennim bu masum sevgiye gölge düşürülmemesidir...

Bursa GS Store 'a ait şu an kent içindeki bilboard ve raketlerin görüntüleri aşağıdadır.

Çok yakında GEMLİK ve MUDANYA ilçelerinde de bilboard ve raket reklamlarının başlanılacağı bildirilmiştir.

Yeni başlayacak etkinlikler de, sitemiz aracılığıyla sizlere duyurulacaktır.

Ve bir dip not;

12-15 MAYIS 'ta düzenlenecek Üniversite Şenliklerinde, Bursa GS Store standı kurulacağı ve ilgili tüm anlaşmaların yapıldığı bildirilmiştir.

Hayırlısı olsun Bursa'ya

Abdullah Abi senin içinde sağlık olsun diyebileceğim sadece her işte hayır vardır. İstedikleri koşulları daha önce yönetimde paylaşmıştın hatırlıyorum. Açana Allah kolaylık versin gerçekten

Küçük olmasına rağmen çok şirin ve görsel açıdan çok güzel bir mağaza olmuş,ilk alışverişimi de yaptım geçen haftasonu.:)

17 Mayıs'ta ilk alışverişimi yaptım çok güzel olmuş 20 gün sonra yeni sezon eşyalrı gelince tekrar gideceyim :D

Cevap: GS Store Bursa...

Bugün Bursa GS Store Yönetim Kurulu Başkanı 'ndan, Bursa da ilk defa kurulacak olan GALATASARAY SPOR OKULLARI LİSANSI 'nın, Bursa GS Store tarafından alındığı bilgisi gelmiştir.

Bu sevindirici bir haber, sitemizde ayrı konu halinde duyurulmuş olup, 6-15 yaş arası Bursa 'lı gençlerin katılımları beklenmektedir.

Bursa GS Store Yönetimi 'ne, tüm Bursa 'lılar adına teşekkür ederiz. :)

Bursa’da bir ilk! Bursa Galatasaray Futbol Okulu!

Amacı öğrencileri lisanslı futbolcu olarak öncelikle Galatasaray'a kazandırmak.

6-15 yaş arası çocuk ve gençler!

Bursa’da ilk defa açılan Galatasaray Futbol Okulu’na gelin, hem lisanslı futbolcu olma yolunda ilerleyin, hem de Galatasaray’ın iç saha maçlarına gitme, hazırlık maçları ve turnuvalara katılma, Galatasaray'ın alt yapısında ve elit kulüplerde oynama imkanını yakalayın!

Kayıtlar başladı.

BURSA GALATASARAY FUTBOL OKULU

Metropol Spor Tesisleri

Odunluk Mah.Odunluk Cad.No:49 Nilüfer Bursa

Tel. 452 72 50

Yeni formamiz??

40793690.jpg

Talep üzerine Bursa GS Store 'u telefonla aradım ve bilgi istedim.

16 Temmuz 'da ilk Avrupa Ligi maçı olduğu için o zamana yetişmesinin hedeflendiği, ancak store 'lara yayılımın (temmuz) ay sonunu bulabileceği bildirildi.

O zamana dek eski formalar indirimli şekilde satışta. Sezon içi almayanlar için iyi bir fırsat ve anı olabileceğini düşünüyorum.

Not: Net süreler olduğunda Store yetkilileri de, ben de buradan duyururuz merak etmeyin. ;)

Talep üzerine Bursa GS Store 'u telefonla aradım ve bilgi istedim.

16 Temmuz 'da ilk Avrupa Ligi maçı olduğu için o zamana yetişmesinin hedeflendiği, ancak store 'lara yayılımın (temmuz) ay sonunu bulabileceği bildirildi.

O zamana dek eski formalar indirimli şekilde satışta. Sezon içi almayanlar için iyi bir fırsat ve anı olabileceğini düşünüyorum.

Not: Net süreler olduğunda Store yetkilileri de, ben de buradan duyururuz merak etmeyin. ;)

Sağol Abdullah Abi

Abdullah abim keşke sen açsaydın:);).Ankara'dan gelir senden alırdım formaları,atkıları:).Nerden alırsam alıyım aynı yere kalbimizin olduğu yere GALATASARAY'IMIZA gidiyor ama olsun Abdullah abimizden almış olurduk;):):D:D:D.

Abdullah abim keşke sen açsaydın:);).Ankara'dan gelir senden alırdım formaları,atkıları:).Nerden alırsam alıyım aynı yere kalbimizin olduğu yere GALATASARAY'IMIZA gidiyor ama olsun Abdullah abimizden almış olurduk;):):D:D:D.

Olmadı sağlık olsun. Eğer biri açmasaydı, bu temmuz da imkanlarımı iyileştirerek yeniden deneyebilir yada krizden sonra ürküp geri adım atabilirdim.

Store işi olsaydı, şu kesinki GSCimbom olmayacaktı. Store 'um olmadı ama onun yerine kocaman bi ailem daha oldu... Böylesi hayırlısıymış diyelim.

Üst Alt