GS Store Bursa... | KAPANDI ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store Bursa... | KAPANDI !

Cevap: GS Store Bursa...

Gençler, destek için teşekkür ederim. Evet forum üzerinden kendime bir müşteri fortfoyü oluşturabilirim ama kazın ayağı öyle değil. :)

Store işi olmayınca ben yeni bir eve yatırım yaptım, hala onun borcunu ödüyorum. 2 sene daha gelirlerim temlikli. :(

Büyük kız okula başladı, masraflar yıllık 10kusur binTL arttı.

Ben Store analizi yaparken (anca başa baş noktasındaydı) dolar 1,25TL idi şimdi 1,61TL.

Carrefour 'da kira bedeli 100usd/m2 idi, alternatif yerler olan Korupark ve Anatolium 'da 130usd/m2. (Bu arada her 2 sinde de boş yer yok.)

Yani GS Store Bursa başka birini bekler. (Açana full destek tabii.)

Cevap: GS Store Bursa... | KAPANDI !

Bizim akrabalardan bir değil birkaç tane açabilecek güçte olanlar var, başta amcam olmak üzere.

Ama hepsi Bursaspor camiasının içinde.

Ama Bursa, GS Store'suz kalmamalı.Bu konuyu Bursa'ya gidince bir kaç kişiyle görüşeceğim.

Sebep neymiş kapanmasında okuyamadım

Yanlız Bursa değil , İzmir de de kapanmıştı EGS AVM de hayatında bu kadar soğuk bir mağaza görmemiştim Galatasaraylı biri olarak üzülmüştüm ama öyle bir mağaza olmaz olsun.

Storların yapılanmasında planlama hataları var.Detaylarına girmeyeceğim ama lokal analiz yanlışlığı(yatırımcı için çok önemli) ve mağazacılık anlayışı.........

Yeni sahrada bir mağaza var GS Outlet evlere şenlik bir mağaza bu sektörü bilmesem bilmesem mağaza diye yutturacaklar. 18 yıldır mağazacılık ile uğraşan biri olarak söylemeliyim ki mağazacılık anlayışı ve kültürü oluşamamış ,birisi bu mağazaya el atması gerekir Galatasaray'a yakışmıyor.

Store yetkililerinin yeniden tanımlama ve planlamalara ihtiyacı var.İyi yapılacak planlamalar ile önemli cirolar elde edilebilinir.

Eskişehir'de hiç açılmadı ki bi fenerium açtılar gününde taşlandı.Bu olaylar yüzünden internetten sipariş ediyorum oda kaç günde geliyo.

nerden alıcam ben şimdi galatasarayımızın ürünlerini bilgi verirmisiniz...

nerden alıcam ben şimdi galatasarayımızın ürünlerini bilgi verirmisiniz...

Eğer Bursa'daysan lisanslı ürün satan yer çok Bursa'da. En basitinden Zafer Plaza YKM üstü ve karşı binadaki sinema salonunun olduğu katta iki ayrı yer vardı. Bir de Stadın ordan Altıparmağa doğru çıkarken sağda ufak bir dükkanda var.

Üst Alt