GS Store.org Formalar sonunda geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store.org Formalar sonunda geldi

Uzun bir aradan sonra Yeni sezon formalarimiz Gsstore.org'a gelmis beyler. Tükenmis falan yaziyordu satin alamiyorduk 3.parti gelmis oldu ve artik netten siparis edebilirsiniz Formalarimizi...

Cevap: Gsstore.org Formalar sonunda geldi

Ayın 6'sında sipariş verdim hala elime ulaşmadı.Ne özel mesajıma cvp verdiler nede maile.Bu kadar amatör çalışan bir kulup başka yoktur

cikmaz ayin sonunda galiba. Bende ne zamandir bekliyorum 2 tane siparis edecegim ama hala satisa sunulmadi, pazarlama, forma, vb konusunda cok amatör türk takimlari.

Türk takımlarının bu konularda çok amatör olduğu doğru ama sarı formanın geç çıkmasında Galatasaray ın değil Nike ın suçu var.Nike bizimle yapılan sözleşmeyi geçen senenin ortasına imzaladı ve formaların hepsi yetiştiremediler.Sadece lansmanda oyuncuların giyebileceği kadar forma çıkardılar.Herkese yeticek kadar forma yok maalesef.O da ekimde çıkıcak işte.Bir de bizim beyaz kaleci formamız var mesela onlar lansmanda hiç tanıtılmadı demek ki onlar da yetişememiş...

kulübe bağış yapacağım derseniz o siteden alın çünkü aldığınız şeyi göndermeme ihtimalleri var.1.5 ay önce aldıklarım gelmedi daha ''sipariş hazırlanıyor''

Dün İstanbuldaki bir çok Gs Storede hatta tırlarında bile yeni çıkan formalar vardı fakat internet üzerinden verdiğim siparişe hala hazırlanıyor diye 6. gün bugün bakalım kaç gün daha sürücek

o degilde en cok sari Formayi merak ediyorum. Fiyati nekadar olacak acaba. Insallah 64 TL olur Siyah Forma gibi. Yazin cok daha ucuza alirim ozaman :)

Ayın 6'sında vermiş olduğum sipariş hala elime ulaşmadı.Halen sitede Sipariş hazırlanıyor yazıyo.Bu kadar rezil bir sistem görmedim

Üst Alt