GS Store TShirt önerisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store TShirt önerisi

Ben bu Tshirt'u gerçekten çok beğendiğim için buraya da yazıyorum. Böyle bir tshirt çıkarsa iyi satış olur kanaatindeyim.

Cevap: GS Store TShirt önerisi

Ona benzer bi tişört satıştaydı resmini görmüştüm bulursam buraya da koyarım.

Edit:İşte dediğim tişörtü buldum.Resimdekinden daha güzel.Ama o küçük armaya gerek yokmuş.Çünkü tişörtün konsepti zaten arma üzerine yapılmış.

26526619478701057331610.jpg

sarı bir tişört varı aynısının kırmızısıda var nike ve sadece arma var o tişörtü nerden bulabilirim

store'da olması gereken bir ürün. Kapışı kapış gider bu tişört. Ha bu arada İzmir'de dediğiniz gibi bu tişörtü satan bir yer bilen varsa makbule geçer.

Pek bir numarası yok. Bu t-shirtü stad dışında giymek abes olur.

Sade ve armanın göze çarpan bir yerde olanı daha hoş olur.

Store de yok henüz ama beyaz,kırmızı ve siyah tshrtler harika.

Evet. O sade olanlar (tanıtım günü Selçuk İnan'ın giydiği gibi..) çok güzel. Burda arkadaşın koyduğu güzel değil bence ve çok abes bir t-shirt için.

Ben geçen sene "siyah" düz ve sol tarafta (kalp hizasında) nike işaretli bir t-shirt almıştım hala soruyor millet :) Aynısı Galatasaray logolu olsa çok hoş olur işte.

nike v yaka t short yapsa süper olur sagda GS logoso solda nike amblemli kırmızı ve sarı olarak

Ona benzer bi tişört satıştaydı resmini görmüştüm bulursam buraya da koyarım.

Edit:İşte dediğim tişörtü buldum.Resimdekinden daha güzel.Ama o küçük armaya gerek yokmuş.Çünkü tişörtün konsepti zaten arma üzerine yapılmış.

26526619478701057331610.jpg

T-SHIRT cok kalitesiz dikişlerinden belli , resim bile olsa kaliteli mal hemen belli olur birde GSstore halen bol ürünler üretmeye devam ediyor az slim olması gerek, cıkartıkları mallar kilolu ve göbeği büyük olanlara iyi olabilir ama bana gitmiyor ö birde önemli nokta yakalarda hep bol yapılıyor oysaki az lastik gibi sünmesi gerek , giydiğin zaman boğazına yapişması gerekiyor

T-SHIRT cok kalitesiz dikişlerinden belli , resim bile olsa kaliteli mal hemen belli olur birde GSstore halen bol ürünler üretmeye devam ediyor az slim olması gerek, cıkartıkları mallar kilolu ve göbeği büyük olanlara iyi olabilir ama bana gitmiyor ö birde önemli nokta yakalarda hep bol yapılıyor oysaki az lastik gibi sünmesi gerek , giydiğin zaman boğazına yapişması gerekiyor

bu konuda çok haklısın aynı dertten bende muzdaripim çok bol yapıyorlar

Üst Alt