GS Store Ürünleri Limango'da (Güncel) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store Ürünleri Limango'da (Güncel)

Cevap: GS Store Ürünleri 17 Mayısta Limango'da

ilk koyduklarında çok iyi ürünler vardı

2.de o kadar iyi değildi

2 tane tshirt aldım 2. kampanyada

geçen gün geldiler

biri XS beden olmasına rağmen geniş ve kolları dirseklerime kadar gelen bi tişört

diğer çok sevdiğim haginin resmi bulunan uzun kollu güzel bi tişört

Fiyatlar Store'nin 3'de 1'i ucuz.

Doğrudur. Lakin eve market alışverişi değil kulübe yardım amaçlı alıyoruz o ürünleri. Zırt pırt giyilcek şeyler değil zaten. Haa ayakkabı vs alıyorsan bilemem. Neyse daha ucuza arıyorsanız daha uygunu satılıyor zaten stad önlerinde, birebir replika.

ilk koyduklarında çok iyi ürünler vardı

2.de o kadar iyi değildi

2 tane tshirt aldım 2. kampanyada

geçen gün geldiler

biri XS beden olmasına rağmen geniş ve kolları dirseklerime kadar gelen bi tişört

diğer çok sevdiğim haginin resmi bulunan uzun kollu güzel bi tişört

XS nasıl oyle oluyor anlamadım ben ? .s

Doğrudur. Lakin eve market alışverişi değil kulübe yardım amaçlı alıyoruz o ürünleri. Zırt pırt giyilcek şeyler değil zaten. Haa ayakkabı vs alıyorsan bilemem. Neyse daha ucuza arıyorsanız daha uygunu satılıyor zaten stad önlerinde, birebir replika.

Ne biçim bir üslup bu? Herkes seninle aynı görüşte veya aynı düşüncede mi olmak zorunda? Limango'dan Galatasaray ürünü alan binlerce kişi var, onlar yanlış yapıyor sen mi doğru yapıyorsun?

Limango'dan aldığın GS Store ürünleri de orjinal, bizzat kulüp yönetimi yaptırıyor bu kampanyayı. Ayrıca Limango'da hediye çekim varsa tabi ki oradan alacağım. Kaldı ki, GS Store internet mağazasında hiç çeşit yok. Ama Limango'da 100'lerce çeşit oluyor.

Replika hobin varsa sen alabilirsin. :animation:

Emrah Bey aslında olayın biraz tersi oluyor.

Mesela şu an Gs store "Lincoln" t-shirt i satmıyor/satamıyor. Elde kalan ürünleri bu kampanya da değerlendiriyor. Gs store larda satılamayacak ve bir müddet sonra "çöp" olacak ürünler değerlendiriliyor. Ben 2 kampanyadan da ürün aldım. Spor yaparken v.s. kullanıyorum.

Tavsiye ederim. Güzel çıkan ürünler de var. :)

Neden orijinal ürün almak varken gidip replika alayım? GS Store elinde kalan ürünleri çöpe atacağına uygun fiyattan Limango üzerinden satışa sunuyor. Yani Limango küçük bir komisyon alsa da yine kazanç kulübe gidiyor. Çok mantıksız konuşmuşsun abi.

Neden orijinal ürün almak varken gidip replika alayım? GS Store elinde kalan ürünleri çöpe atacağına uygun fiyattan Limango üzerinden satışa sunuyor. Yani Limango küçük bir komisyon alsa da yine kazanç kulübe gidiyor. Çok mantıksız konuşmuşsun abi.

Kısmen mantıksız konuştum Anıl. Fırsat gibi bekleyenler var. Saygım sonsuz ancak N.Ş.A'da ürünleri gidip store dan alıp hem store işletmesine hemde kulübe katkıda bulunmak daha taraftarca. Eve alışveriş değil bu.

Kısmen mantıksız konuştum Anıl. Fırsat gibi bekleyenler var. Saygım sonsuz ancak N.Ş.A'da ürünleri gidip store dan alıp hem store işletmesine hemde kulübe katkıda bulunmak daha taraftarca. Eve alışveriş değil bu.

O daha taraftarca, bu da daha öğrenci işi abi :) Ben gidip 3 t-shirt'e 100TL veremiyorum, benim için bulunmaz fırsat burası.

bu arada bilen arkadaşlar saat kac gibi çıkıyor

08.00 dan önce çıkarmı ?

neill ve siyah arda tshirtini alıcak delikanlının elini öperim

Bir tane babama bir tane kendime polo yaka t-shirt aldım

İçime sindi

Şampiyonlar Ligi t-shirt'ü aldım ben de :))

Geçende Sedat Doğan'ın üstünde görüp kıskanmıştım :D

Üst Alt