GS TV Şifresiz Olsun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV Şifresiz Olsun

Bu durum beni son günlerde çok rahatsız etmeye başladı.En etkili ve en hızlı görsel medyamız olan GSTV nin şifreli yayına geçmesinin taraftarı takıma yabancılaştırdığını düşünüyorum.

Takımımızla ilgili her haberi malesef kolpa basının eğip büktüğü,özünden tamamen koparıp bizlere ulaştırdığından kimsenin şüphesi olmasa gerek.

Resmi sitemiz her haberi veremiyor,ancak yalanlama antrenman vs haberler ağırlıklı.

Önemsiz gibi gözükebilir ama çok önemli bir konu olduğu düşünüyorum.

Bir TV kanalımız var ve kesinlikle amacı dışında ticari bir misyon yüklenmiş durumda.İlk başlarda bende çok desteklemiştim sağlayacağı maddi destekten dolayı.

Ama götürüsü getirisinden kat kat fazla olacak gibi.

Sizler ne düşünüyorsunuz?

Cevap: GS TV şifresiz olsun

Samiyendeki Biletlere 5 milyon zam yapsınlar ama şu Gs tv Türksat da şifresiz versinler:(Razıyım.

dıgıturk üyesi olup da gs tv kanalına üye olan çok az kişi var ekstradan 5 lira daha ücreti var ve kimse buna deger bulmuyor bende bunlardan biriyim şifresiz olması en mantıklı.

Şu anki mali yapıda bu önerin "maçlar bedava olsun , herkes maça gitsin stad full çaksın" dan farklı değildir.

Zaten ücretsiz ve şifresizdi maddi sıkıntılardan bu duruma geldi. Kolay değil bir TV nin kendini çevirebilmesi. Bildiğim kadarıyla Fb Tv de bayağı bir süre dışardan sübvanse edildi o zarar karşılandı ve kurulusundan yıllar sonra kendını cevırecek hale geldi.

Kendi adıma şu an için hiç olmasa da eksikliğini çekmem.

Şu anki mali yapıda bu önerin "maçlar bedava olsun , herkes maça gitsin stad full çaksın" dan farklı değildir.

Zaten ücretsiz ve şifresizdi maddi sıkıntılardan bu duruma geldi. Kolay değil bir TV nin kendini çevirebilmesi. Bildiğim kadarıyla Fb Tv de bayağı bir süre dışardan sübvanse edildi o zarar karşılandı ve kurulusundan yıllar sonra kendını cevırecek hale geldi.

Kendi adıma şu an için hiç olmasa da eksikliğini çekmem.

İkisi aynı şey değil ne yazıkki.GSTV nin sanıldığı kadar rağbet edilmediğini biliyorum.Bu yüzden öyle ahım şahım bir getirisinin olacağını düşünmek hayalcilik olur.Her evde digitürk yok ,digitürk olan her evdede GSTV ye üye olunmuyor.

:DHacı ne yaptın:)Bende Lig tv kapatıp Spormax açtırmayı düşünüyodum.:eek:

Premier Lig'i artık netten izliyorum GSTV'yi izleyebilmek için :D Ama hiç zevkli olmuyor netten izlemek, yeniden açtırcam gibi.

Kulübe ne kadar gelir sağlıyor ona bakmak lazım.Üye sayısı ne kadar oldu falan bilmiyorum ama Adnan Polat'ın uygulamadan çok memnun olduğunu düşünüyorum hep söylüyor kar yapan bir televizyon haline getirdik diye.

Önce gerçekten kaliteli bir kanal yapsınlar ondan sonra ücretli üyelik istesinler. Yapılan yayınlar sıkıcı, spikerler kötü, sunucular haberleri kağıttan okuyorlar, görüntü kalitesi düşük vs vs. Herhangi bir yerel kanaldan farkı yok. Ücretsiz olsa bile fazla cezbedici bir yanı olmayan kanalın üstüne bir de paralı olması saçmalıktır bana göre..

ben üye oldum eskisine göre daha iyi programlar var tüksatta göre daha güzel maç analizleri kamp günlükleri olsun daha iyi üstüne digitürk sayesinde maçlarıda hemen izliyorum böylece analizler daha güzel oluyor elinden gelen bütün maçlarıda veriyorlar basket voleybol maçlarını bir günlük sigara parası onuda çok görmüyorum hemde destek oluyorum digitürkü olmayanda netten üye olsun

Bence yayınlar gayet güzel GSTV'de, içerik açısından da bi sorun yok.LigTv'nin bütün arşivi GSTV'ye de açık.O haftaki maçın tekrarı yayınlanıyor aynı hafta içinde.Her maç sonrası yayınlanan 90+ programı da güzel , Florya'da sabah, Rijkaard'la soru cevap falan vs vs

Üst Alt