GS TV Türksat'a geçsin... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV Türksat'a geçsin...

Cevap: GS TV Türksat'a geçsin...

rezillik ya gs tv fb tvden kucukmu fb tv bile kendi maclarini sali günü full macı veriyor keske bizde oyle olsak...

Bu FBTV'nin Turksat'dan yayinlanmasi hayati yeni yeni anlayan cocuklari inanilmaz derecede etkiliyor. "Vay be Fenerbahce neymis" deyip bu takimi tutuyorlar.

FB TV kablolu yayın dahil, her yerden bedava izleniyor. Galatasaray TV'de içine kapanmış, sadece DigiTürk'den yapıyor kafasına göre birşeyler, hemde ayda 5TL'ye. :ays:

Beyler, Turksat'ta yayınlanırken zamanında Doğan Grubu'na aitti kanal, tıpkı şu an FB TV'nin olduğu gibi. Her gün izlerdim ve yayın kalitesi rezalet ötesiydi. Gün içinde aynı programı tam 3 kez verdiklerini bilirim. Toplasan 2-3 program bile yoktu. Kanalın amblemi bile berbattı, tam bir skandaldı. Şimdi ise yayın kalitesi, görüntü kalitesi, hatta en basitinden kanalın amblemi bile daha iyi. Turksat'a geçmek hiçbir şey kazandırmaz. Sadece kulübe kaybettirir. GS TV doğru yerde, bunu sıkıntı etmek anlamsız.

Beyler, Turksat'ta yayınlanırken zamanında Doğan Grubu'na aitti kanal, tıpkı şu an FB TV'nin olduğu gibi. Her gün izlerdim ve yayın kalitesi rezalet ötesiydi. Gün içinde aynı programı tam 3 kez verdiklerini bilirim. Toplasan 2-3 program bile yoktu. Kanalın amblemi bile berbattı, tam bir skandaldı. Şimdi ise yayın kalitesi, görüntü kalitesi, hatta en basitinden kanalın amblemi bile daha iyi. Turksat'a geçmek hiçbir şey kazandırmaz. Sadece kulübe kaybettirir. GS TV doğru yerde, bunu sıkıntı etmek anlamsız.

Uzun vadede dusunursek taraftar kaybettirir, kulubun deyisiyle musteri kaybettirir her kesin ulasabilecegi bir yayin olmazsa.

Kulüp niye kaybetsin ki, yine Digitürk bünyesinde kalsın ve paralı olsun. Digitürk'ün Türksat üzerinden yayınladığı kanallar (Lig Tv, Spormax, İz Tv, Digi vs.) mevcut, GS Tv de bunlar gibi yayınlanmasının ne gibi kaybı olur ki? Aksine benim gibi üyelik ücretini ödeyerek izlemek isteyen ama bu durumdan mahrum olan birçok üye vardır bence.

Kulüp niye kaybetsin ki, yine Digitürk bünyesinde kalsın ve paralı olsun. Digitürk'ün Türksat üzerinden yayınladığı kanallar (Lig Tv, Spormax, İz Tv, Digi vs.) mevcut, GS Tv de bunlar gibi yayınlanmasının ne gibi kaybı olur ki? Aksine benim gibi üyelik ücretini ödeyerek izlemek isteyen ama bu durumdan mahrum olan birçok üye vardır bence.

Lig TV falan nasıl Turksat'ta, anlamadım?

Arkadaşlar ne olursa olsun Gs tv turksatta olmalı fb tv gibi takımlarımızı deplasmanlari eskiden herseyi bilirdim.Turksatta iken bayan voleybolcularin ismini tek tek bilirdim simdi kaptani bile bilmiyorum eski basarilarimizi konuklari felan verseler yeter bide aksam haberi olsa gerisi tekrar olsun onada raziyim..

Bu GSTV işi yönetimin en büyük HATALARINDAN birisi,, ne demek ŞİFRE , üstelik DİJİTÜRK de oldugu gibi , yine şifreli, internette öyle...Bu bence REZALETTİR..

1.Dijitürk e üyesisiniz , oradada GSTV şifreli

2.İnternette şifreli

Eskiden GSTV internette , ŞİFRESİZ di, ne zaman PARA KAZANMAK İÇİN şifreli yaptılar, normal İnterneti olanda seyredemiyor....

Her yere ŞİFRE koyararak, GSTV yi SEYREDEMEZ HALE GETİREN yönetim,:

1.GS ya saldırıp, yalan haber, kasti yorum yazan , GS yı içten içe karıştırıp OLMIYAN olayları yazanlar

2.Üstelik en ACIMASIZCA kendilerini eleştirenlerle, yönetime HAKARET EDENLER de dahil onlara bu , VEFAKAR , CEFAKAR , taraftarları , onların YAZDIKLARINA , veya TV lerinde SÖYLEDİKLERİNE MAHKUM eden bu yönetimide , yakında GS lı TARAFTARLARDA bu YÖNETİME de , ARENA da ŞİFRE koyar merak etmeyin....

Bu gidişle 5-10 bine , ARENADA oynar, GS ....

1.GSTV yi ilk önce normal uyduya çıkarmalılar..

2.GSTV yi , eger normal uydu , olmazsa İNTERNETTE BEDAVA olmalı , yani herkes, İNTERNETTEN GSTV yi , 24 saat her daim seyretmelidir....Dijitürke mahkum edip, onalrın maç anlatıp sırasında YAPTIKLARINI içine sindiren bu yönetime son alınan SONUÇ ların, bir ders olmasını dilerim..

3.Kendi taraftarının HAKKINI korumazsan , mutlaka hakkettikleri tokadı ( İLAHİ adaletin tokadı ) nı yerler..

Herşey PARA dersen olacagıda bu, ya bir düşünseler GS TV yi herkes seyretse, 25 milyonun HAYIR DUALARINI MUTLAKA ALACAKLARKEN , para için GS taraftarlarını GS düşmanlarına MAHKUM edenler, sadece BEDUA ALIRLAR ..

Unuttular galiba UEFA ,ve SÜPER KUPA maçları , ŞİFRESİZ di ,( TRT vermişti)...

Bu şifrelerde İSRAR ederlerse, korkarım GS yın işi hiç RAST GİTMEZ....

Örnek olaylara bakarlarsa görürüler, ( sakatlık, cezalar,takımın kötü olması , vs,vs, herkesin hataları )

GSTV in şifresiz olmasının en önemli vaziyeti , şudur, GSlı taraftarların KASITLI ve TAHRİK edilerek verilen HABERLERİ DİNLEMEK ZORUNDA OLMIYACAK OLMASIDIR....

İnşallah DÜZELTİRLER , yoksa gidiş iyi degil , garibandan ( maddi durumu iyi olmıyan , hiç bir şifre almaya İMKANI OLMIYAN ların , BEDUASI , kazanacakları PARA yıda ZEHİR ederler..

SAYGILAR...

sayın polat kulüplerin tv kanalları taraftara bilgi verme amacıyla açılmaktadır bunu bir gelir kaynağı olarak görmeniz ve nerdeyse adam akıllı hiçbir gelir elde edemeden digiturk platformuna sokmanız tam bir acizliktir birleşme filan konuşuyosun şu işide halletsene adam akıllı bir kanal yapın zaten reklamlarıyla ayakta tutarsınız kanalı büyük bütçeli dizi filan çekmiyosunuz sonuçta...

Ben artık çoçuk yaştaki gs taraftarlarının f5 tvsi izleyerek büyümesini istemiyorum..!

Üst Alt