GS TV'yi Ne Zaman İzleyebileceğiz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV'yi Ne Zaman İzleyebileceğiz?

sayın AYSAL GS TV yi şifreli yayından kurtaracağım demiş ve d smartdan çıkarmıştı ama biz yine izleyemiyoruz çünkü bu sefer de digitürk te!

izleyebilmemiz için digitürk abonesi olmamız gerekiyor!

ee ben ne anladım bu işten sayın başkan?:confused:

evinde uydusu olan herkez fb tv yi rahatça seyredebiliyor ancak GS.TV yi izleyemiyor?

bu sorunun G.SARAY yönetimine de iletilmesi gerekir..

Cevap: GS.TV yi ne zaman izleyebileceğiz!

GSTV Aysal zamanından önce zaten d-smart'tan çıkartılıp Digitürk'e koyulmuştu ama orada da aylık ücreti vardı. Aysal yalnızca o aylık ücreti kaldırdı.

Adnan Başkan sağolsun.Kendisine hiçbir kinim olmasa da bu uygulamayı hatırlayıp arada sırada anıyorum kendisini.(Küfürlü değil.)

Yanlışın var GS TV'yi D-Smart'tan çıkaran Ünal Aysal değil, Adnan Polat'tır.Ünal Aysal GS TV'yi şifresiz yapacağını söylemişti ama ne durumda bilmiyorum.Ben şahsen ayda 5 TL verip internetten izliyorum.

Yanlışın var GS TV'yi D-Smart'tan çıkaran Ünal Aysal değil, Adnan Polat'tır.Ünal Aysal GS TV'yi şifresiz yapacağını söylemişti ama ne durumda bilmiyorum.Ben şahsen ayda 5 TL verip internetten izliyorum.

Kredi kartı ilemi yoksa peşin paraylamı izliyosun Emre? Usulü ne anlatırsan bende üye olacam.

d samartta iken de izleyemediğim için ben sayın AYSAL döneminde çıktı sanıyordum.

uyarılar için tşk.ler,yanlışımı düzlteyim..

ancak değişen bişey olmadı şifresiz yayına da geçse digitürk olmadığı için ve uydu üzerinde yayın yapan kanallar olduğu için GS.TV. yi izleyemiyorum..

tıpkı fb tv.gibi bizde normal yayın yapan uydu kanalları arasında yer alsa 20 milyon G.SARAY taraftarı izlese iyi mi olur kötü m

GSTV Aysal zamanından önce zaten d-smart'tan çıkartılıp Digitürk'e koyulmuştu ama orada da aylık ücreti vardı. Aysal yalnızca o aylık ücreti kaldırdı.

yinede TÜRKİYE genelinde sadece digitürk ü olanlar izleyebiliyor!

ben yönetimden isterim ki 20 milyon G.SARAY a gönül veren taraftar izlesin..

çocuklarımız da bilsin G.SARAY ın uefa ve süper kupayı alırken ne kadar özverili insanların bu camiada yer aldığını,ne zorluklarla mücadele edildiğini.

Yahu ben geçen ay üye oldum GSTV'ye ama saçma sapan hatalar verdi izleyemedim :( Daha önce 2 kez olmuştum hiç sorun yaşamadan.

başkan divanda bu konuya değinmiş hazırlıkları yapıyoruz demiş . karasal yayına geçmek için . sitede var .

Cevap: GS TV'yi ne zaman izleyebileceğiz ?

tahminim ilk yarıya kadar bu olayı çözecekler yapılan anlaşmalar var ama çözecekler

Galatasaray TV

Galatasaray TV taraftarımızla olan en önemli diyalog köprülerimizden biri. Söz verdiğimiz gibi şifreli yayından çıktık, böylece 2,5 milyon haneye ulaştık. Ama çalışmamız ve hedefimiz çanak antenlere ve 15 milyon hanelik bir izleyici kitlesine ulaşmaktır. Kuşkusuz bu konuda yapılması gereken ve planlanan ama ilk 100 güne sığdıramadığımız daha çok işimiz var. Bu kabilden olarak Galatasaray Dergisi’nde aynı modernleştirici çalışmalar yapılıyor.

14/09/11 Divan Toplantısında söylemiş Başkanımız.

en kısa zamanda bekliyoruz..

Adnan Polat Digitürkle "x yıl boyunca Digitürkten başka bir platformda yayın yapmayacak" şeklinde bir anlaşma yaptığı için Ünal Aysal ın elinden şimdilik Digitürkteki şifreyi kaldırmak geldi.GSTV nin başka bir platformda yayın yapması için yüklü bir tazminat ödemek gerekiyor sanırım.Ünal Aysal böyle dediğine göre galiba bu parayı bir şekilde ödeyecek ve biz Galatasaraylılar'a çok büyük bir hizmet daha yapmış olacak.

Adnan Polat Digitürkle "x yıl boyunca Digitürkten başka bir platformda yayın yapmayacak" şeklinde bir anlaşma yaptığı için Ünal Aysal ın elinden şimdilik Digitürkteki şifreyi kaldırmak geldi.GSTV nin başka bir platformda yayın yapması için yüklü bir tazminat ödemek gerekiyor sanırım.Ünal Aysal böyle dediğine göre galiba bu parayı bir şekilde ödeyecek ve biz Galatasaraylılar'a çok büyük bir hizmet daha yapmış olacak.

inşallah başkanımız bu sorunu en kısa sürede çözer..

Üst Alt