GSC Alıntıları

En efsane mesaj budur forum tarihindeki.

bunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmis

Konu "Amerikan guresi izliyor musunuz?" anketiymis

O da WWE tutkunu bir hanimefendinin basina gelenleri aktarmis
Anladım hızır gibisin de üstat her zamanki gibi selçuk ibebeye gidiyor haberini aldıktan sonra boşluğa düştüm sanki iyice aptallaştım bir şey algılıyamıyorum 15 dakikadır duvar saatine bakıyorum; saniye mi, akrep mi yoksa yelkovan mı yarışı önce bitirecek diye...

Ben yeni yetme oldugumdan olabilir, ama Berkay Isabetli'nin Dynamo Kiev - Bjk maci yorumu olaganustuydu.

Berkay Isabetli'nin bjkli oldugu, o postla forumda algi kastigi dusuncesindeyim.

peynir postu ekol bir post
karnim agrimisti gulmekten ki mecazi anlamda soylememekteyim harbiden karnima kramp girmisti

Ben yeni yetme oldugumdan olabilir, ama Berkay Isabetli'nin Dynamo Kiev - Bjk maci yorumu olaganustuydu.

Berkay Isabetli'nin bjkli oldugu, o postla forumda algi kastigi dusuncesindeyim.
Bence gelmis gecmis en efsanesi odur hala aklima geldikce gulerim "size kalsa kiev 6-0 yenecek" hahahaha .. enesin kendini alintilamasi da zirveyi zorlayacak bir hadise onu ilk kez gordum

Üst Alt