GSC Aşk Doktoru - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Aşk Doktoru

bebenin tekine aleve yazdığım mektubu verdim.git bunu öğretmenine ver dedim. abi bana 5 milyon ver dedi ,götüryim dedi.:Dtamam canım dedim.alev aldı mektubu.sonra aradı beni parkın oraya gel dedi. :(alevle konuşmaya gittim.okulun orda parkta buluştuk.sana çok kırgınım dedi.bende pişmanım dedim. eğer beni affedebilirsen deneyelim dedim.:sad007: ben diğer kızlar gibi deneme tahtası olamam senin için dedi.:(oyalama beni dedi. :(gerçekten sevyosan beni ben sonuna kadar varım dedi. bende varım dedim ..:)
Sergen Zeren alev kım sergen

Cevap: GSC Aşk Doktoru

offf alevle küstük yav. evine gittim. romantik takılak dedik. annesi geldi. beni de özel ders verdiği,piskolojisi bozuk bi öğrencisi olarak tanıttı.:lol: teyzenin elini öptüm. bi de mutfağa gittilerdi bi ara .:(gittim dinledim.:Dannesi ne oluyo falan dedi. alev de anne işte yetim,sorunları var falan dedi. ben de sinirlendim. alevi kenara çektim konuştum.niye bu şekilde benden bahsediyosun dedim. o da mecbur kaldım aklıma başka bişey gelmedi dedi. ben de teyzenin elini öptüm hoşçakalın dedim gittim. alevi görmüyom bi kaç gündür.....:sad007:
Sergen Zeren :(

Peki aşk evliliği mi daha sağlıklı yoksa mantık evliliği mi? Mantık evliliği ne kadar mantıklı sence?

Mantık evliliği yoktur.
Daima kalbin peşinde koşmak en üst hedef olmalı.

Hadi Vietnam da yaşayan bir genç fakir bir kız olsan ve 5 aç kardeşin olsa ve zengin bir yaşlı amca " evlenelim " dese belki düşünebilirsiniz...ama senin durumunda Tabiki Aşk derim ;)

Bir evliliği güzel kıran ve devamlılığı​ getiren aşk ve saygı dır.

Kendim evli değilim; belki bu konuda daha yaşlı üyeleri daha fazla söz sahibi olabilirler tabiki :D

#EducationIsImportant

Son düzenleme:
Mantık evliliği yoktur.
Daima kalbin peşinde koşmak en üst hedef olmalı.

Hadi Vietnam da yaşayan bir genç fakir bir kız olsan ve 5 aç kardeşin olsa ve zengin bir yaşlı amca " evlenelim " dese belki düşünebilirsiniz...ama senin durumunda Tabiki Aşk derim ;)

Bir evliliği güzel kıran ve devamlılığı​ getiren aşk ve saygı dır.

Kendim evli değilim; belki bu konuda daha yaşlı üyeleri daha fazla söz sahibi olabilirler tabiki :D

#EducationIsImportant

Topu dinazorlara atalım o zaman :)

Ben aşkı seçtim. İki gün sonra evleniyorum. Evlilik aşkı öldürür mü diye o yüzden sormuştum.

Yanlız bu soru çok bireysel birsey. Sana yönelik kimse bu cevabı vermez.

Denemeden bilinmez. Sen aşkına / aşkınıza inaniyorsan rahat ol bence.

Ha evlilik/ ha beraberlik. Bunlar kağıt üstünde şeyler. Çok dert etme.

Deneyip ... Illerde bu sorunun cevabını bileceksin. Mutluluklar dilerim :)

Bir kaç saat evvel ama kaçamak yapma :D

#EducationIsImportant

Yanlız bu soru çok bireysel birsey. Sana yönelik kimse bu cevabı vermez.

Denemeden bilinmez. Sen aşkına / aşkınıza inaniyorsan rahat ol bence.

Ha evlilik/ ha beraberlik. Bunlar kağıt üstünde şeyler. Çok dert etme.

Deneyip ... Illerde bu sorunun cevabını bileceksin. Mutluluklar dilerim :)

Bir kaç saat evvel ama kaçamak yapma :D

#EducationIsImportant

Aslında kimseden cevap beklemiyorum. Sadece öyle sorasım geldi :) bu arada kaçamak yok tabi. İnşallah olmaz da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt