GSC Aşk Doktoru - Sayfa 262 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşın elvermiyorsa tadını çıkar hayatın :) Yaş ufakken daha heyecanlı oluyor insan. Belki madden veya manen çok iyi durumda olmuyorsun ama kanın kaynaması farklı birşey. Allah gönlüne göre versin kardeşim.

Evet biraz kaynama var tabi, ama sakin bir insan olduğum için öyle oda pek işime yaramıyor :D İyi dileklerin için sağol hocam Allah sizinde gönlünüze göre versin, hep mutlu olun.:star::ka05:

Var mı bir kız...kalbini hızlandıran :D

#EducationIsImportant

Yok hocam, sınavlar dersler derken pek vakit ayırmaya gerek duymuyorum, bu yaşta çoğu ilişki evcilik oynamak gibi, bana gereksiz geliyor. Ciddi birini bulmak gerek ama zamanı gelince şimdilik güzel bir gelecek için çalışıyorum :D Bu zamanlar güzel evet ama insanlar güzel değil, sahte. Öyle nasıl güvenebilirim birine :)

Son düzenleme:
Yok hocam, sınavlar dersler derken pek vakit ayırmaya gerek duymuyorum, bu yaşta çoğu ilişki evcilik oynamak gibi, bana gereksiz geliyor. Ciddi birini bulmak gerek ama zamanı gelince şimdilik güzel bir gelecek için çalışıyorum :D Bu zamanlar güzel evet ama insanlar güzel değil, sahte. Öyle nasıl güvenebilirim birine :)
Yaş kaç.
Tabiki kariyer de önemlidir. Ama çok da bekleme...tabiki fazlaca bir manita yapma isteği var ise :)

#EducationIsImportant

18 yaşındayım hocam, oyle cok manita yapmak istegi yok guzel bir üniversite kazanip iyi bir gelecek saglamak birinci onceligim. İyi geceler :hat:
Ohoo daha çok zamanın var.
"Çak Geç Freestyle Zamanı" :D

kargayla-kendini-bir-tutar-mi-insan-celal-ile-ceren_9151114-161830_1280x720.jpg

#EducationIsImportant

Evlilik "JR. Arkadaş" da bir performans düşüklüğü yaratıyor mu ?

#EducationIsImportant
JR Arkadaş'da bir performans düşüklüğü yaratmıyor , aslında bu cinsel yaşamın ne kadar düzenli olduğuna bağlı.Ne kadar sık cinsel birliktelik yaşarsanız o kadar performans artar.Evlilikte bu konuda olumlu yansıyor tabii daha çok ilk yıllarda.Çocuk olduğunda bir süre bu tempo azalıyor doğal olarak, bunlar yaşamın doğal süreci

JR Arkadaş'da bir performans düşüklüğü yaratmıyor , aslında bu cinsel yaşamın ne kadar düzenli olduğuna bağlı.Ne kadar sık cinsel birliktelik yaşarsanız o kadar performans artar.Evlilikte bu konuda olumlu yansıyor tabii daha çok ilk yıllarda.Çocuk olduğunda bir süre bu tempo azalıyor doğal olarak, bunlar yaşamın doğal süreci
Ne kadar sık cinsel birliktelik yaşarsanız o kadar performans artar.

Ben tam tersi diye biliyordum. Yeni birşeyler öğrendik :D

Yani antreman gibi... Güçlendirme oluyor.

#EducationIsImportant

Ne kadar sık cinsel birliktelik yaşarsanız o kadar performans artar.

Ben tam tersi diye biliyordum. Yeni birşeyler öğrendik :D

Yani antreman gibi... Güçlendirme oluyor.

#EducationIsImportant
tükiye'de genç erkeklerde erken boşalma sorunu sık görülüyor.

bunun yegane sebepleri cinsel eğitim eksikliği , cinsel tecrübenin geç yaşlarda olması ve sık mastürbasyon.

sık ve düzenli cinsel hayat erken boşalma sorunlarını büyük ölçüde azaltıyor.

hocam
eşim sürekli kilo aldığı için şikayet ediyor,bi akşam balaban kebap yiyelim dedim kebapçıya gittik cemil cümle.eşim 1.5 porsiyon karışık kebap istedi hoppadanak mideye götürdü.olayın üzerinden 1 hafta geçtikten sonra kıyafetlerinin artık olmadığından şikayet ederek bunu benim suçum olduğunu böyle kebapçıya işkembeciye gitmememiz gerektiğini gitsek te benim onu kilo aldığı konusunda uyarmam gerektiğini söyledi

artık kebap konusunu mu kapatmalıyım ,yerken uyarmalı mıyım, yoksa onun böyle daha güzel olduğunu söyleyerek durumu kabullenmeli miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt