GSC Aşk Doktoru - Sayfa 263 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam
eşim sürekli kilo aldığı için şikayet ediyor,bi akşam balaban kebap yiyelim dedim kebapçıya gittik cemil cümle.eşim 1.5 porsiyon karışık kebap istedi hoppadanak mideye götürdü.olayın üzerinden 1 hafta geçtikten sonra kıyafetlerinin artık olmadığından şikayet ederek bunu benim suçum olduğunu böyle kebapçıya işkembeciye gitmememiz gerektiğini gitsek te benim onu kilo aldığı konusunda uyarmam gerektiğini söyledi

artık kebap konusunu mu kapatmalıyım ,yerken uyarmalı mıyım, yoksa onun böyle daha güzel olduğunu söyleyerek durumu kabullenmeli miyim?
uyarırsan pintilikle yada kabalıkla suçlar.
mecbur beraber spor yada yürüyüşlere başlayıp bu extra kaloriyi tolere edeceksiniz.

qJR2nZ.jpg

Çok güzel. Esparkın orada Balaban restaurant vardı. Buranın en ünlü yemeği nedir dedik adama yüzümüze baktı Balaban dedi alay mı ediyorsunuz der gibi :D muhteşem bir şey 4 gün kalmıştım Eskişehir’de 4 gün boyunca her gün yemiştim :D

esparkın orada balabancı mı varmış ?

babadan kalma bir kaç yer var çarşı merkez de ,biz genelde oralarda yeriz.

güzeldir memleketim,memleketlim

esparkın orada balabancı mı varmış ?

babadan kalma bir kaç yer var çarşı merkez de ,biz genelde oralarda yeriz.

güzeldir memleketim,memleketlim

Valla vardı esparkın karşısında sağa merkeze doğru gidiyorsun üniversite yoluna değil. Kocaman janjanlı. Mekan büyük bir zevksizlik örneğiydi. Görgüsüzce aydınlatılmış bir yerdi. Abi nasıl bilmezsin kendimden şüphe ettim :D

Valla vardı esparkın karşısında sağa merkeze doğru gidiyorsun üniversite yoluna değil. Kocaman janjanlı. Mekan büyük bir zevksizlik örneğiydi. Görgüsüzce aydınlatılmış bir yerdi. Abi nasıl bilmezsin kendimden şüphe ettim :D

yok yahu bilmemem normal

sizin de orada sürekli gidip künefe yediğiniz yer vardır ,sonradan açılan mekanları pek bilmezsiniz.benim ki de o hesap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt