GSC Aşk Doktoru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Aşk Doktoru

sene 2007 aylardan kasım bı kızı sevdım asık oldum cıktık 2 sene kadar surdu ayrıldık tam evlılıge hazırlanırken suanda cok acı cekıyorum kac gecedır uyuyamıyorum acının buyugu bende gıdıp af da dıleyemıyorum cunkı sevıyorum ama onla mutlu olabılecegımı dusunemıyorum baska kızlara yonelıyorum sıkılıyorum hayat sıkıcı gelmeye basladı renkdaslar...

Kesinlikle aranızdaki en umutsuz vaka benim.Lugano'nun sevimli bir pandacık olduğunu düşünen,fanatik fenerli,Galatasaray'dan pek haz etmeyen bir kıza kaptırdım gönlümü.:eek::DMüsait olduğu bir gün bir yerlere gitmek için sözleştik, müzakerelere başlayacağım hayırlısıyla.:asd:

Bi alt sınıfta bi kız var ve pek ortak arkadaşımız yok, hiç tanışmışlığım da yok. Bi kere faceden çıktığı olup olmadığını sordum saçma şeyler söyledi var dedi ama daha sonra ilişkisi yok yazdı. Sizce ne yapmalıyım ve nasıl konuşmalıyım? Not : Face benim değil ve kızın MSN adresini biliyorum.

Bi alt sınıfta bi kız var ve pek ortak arkadaşımız yok, hiç tanışmışlığım da yok. Bi kere faceden çıktığı olup olmadığını sordum saçma şeyler söyledi var dedi ama daha sonra ilişkisi yok yazdı. Sizce ne yapmalıyım ve nasıl konuşmalıyım? Not : Face benim değil ve kızın MSN adresini biliyorum.

kıza kendini tanıııt önce :D

başka türlü iş yaş .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt