GSC Aşk Doktoru - Sayfa 266 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim kedim şero azdı,3-4 gecedir evden kaçıp dişi kedilerin peşinde sabahlıyor,sabahleyin perişan dönüyor şerefsiz. Beyler bu kedilerde azgınlık azaltıcı bir hap map yokmudur,bu namussuzun aşk maceralarından bıktım usandım.

3 sene boyunca beraber oldugum kizla 2 sene once ayrildim . O nu icten ice sevdigim halde sozlendi . Kac kizla ciktim onla olan seyi kimsede bulamadim . Hayatta mutluyum. Yinede ayni hayat kimseyi sevme diye ögrett. Bizde de boyle

Son düzenleme:
Ne zamandir dusunuyorum korkuyorum daha dogrusu da sanki bu dunyada iki cesit kadin var sevmeyi ogreten ve sevilmeyi ogreten, ikisi birden ancak piyangodan cikiyor piyangoda da net saibe donuyor

Ne zamandir dusunuyorum korkuyorum daha dogrusu da sanki bu dunyada iki cesit kadin var sevmeyi ogreten ve sevilmeyi ogreten, ikisi birden ancak piyangodan cikiyor piyangoda da net saibe donuyor

Stabil bir kiz buldugunda zamanla her ikisi de mumkun
Sevilirsin de seversin de
Zor olani stabilini bulmak
Alayi dengesiz yemin eidyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt