GSC Aşk Doktoru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Yakup ve Pidecideki Kız" dizisi heyecanla devam ediyor.Kahramanımız Yakup, Ramazan'ın son düzlüğüne yaklaştığımız şu günlerde hala net bir adım atabilmiş değil.Tüm forumun desteğini arkasına almış durumda.Her kafadan yaratıcı fikirler çıkıyor.Yakup'un olduğu gibi başka üyelerimizin de böyle durumlarla karşılaşması olasıdır.Herkes derdini burada paylaşsın.Birlikte çözüme kavuştururuz belki.Hem doktorluk yapalım hem de hasta olursak eğer diğer doktorlara başvuralım..

Cevap: GSC Aşk Doktoru

Başhekim ben olıyım , tüm acıları tattım. Derdi olan gelsin ben ona anlatıyım dertlerimi kendini iyi hisseder zaten."

,

Sene 2007 yaz sezonu.Bi kızdan hoşlandım,aramızın da iyi olduğu bir arkadaşım.Önce tanıştık sonra grup halinde bir arkadaş grubumuz var yazlıkta,geçirdiğimiz güzel zamanlar oldu.Benim hoşlandığımı anlamam bir hafta 3 gün falan sürdü.Sonra dedim ne yapayım ne yapayım,o sıralarda da kızı şansıma yanlız görüyordum.Konuştuk bikaç gün iletişim kurmaya çalıştım fakat sonra Eskişehir'e döndüm.2 hafta sonra tekrar gidecektim yazlığa.2 hafta geçmedi resmen.2 hafta sonra gittim,pek fazla görüşemeyince benim bütün hayallerim suya düştü.O yazlığa her sene gittiğimiz için,başka da bu arada hoşlandığım kız olmadığı için haklı olarak belirli sıkıntılar yaşıyorum.3 sene oldu,hala unutamadım.Ne yapmam lazım?

Liseye başlıyorum,malum yeni kızlar..Şu ana kadar iletişim kurduğum kızların %90'nı bana inanılmaz derecede bağlanmalarına rağmen,sevgili gibi değil de kardeşleri gibi gördüler beni,sanırım iletişimimde bi problem var.Kızlarla iletişim kurma anlamında,iyi bir izlenim bırakma anlamında yardımlarınızı bekliyorum.

Rumuz : Diyarbakır'dan Abdül.

:D:p

Liseye başlıyorum,malum yeni kızlar..Şu ana kadar iletişim kurduğum kızların %90'nı bana inanılmaz derecede bağlanmalarına rağmen,sevgili gibi değil de kardeşleri gibi gördüler beni,sanırım iletişimimde bi problem var.Kızlarla iletişim kurma anlamında,iyi bir izlenim bırakma anlamında yardımlarınızı bekliyorum.

Rumuz : Diyarbakır'dan Abdül.

:D:p

Önce internette Meriç olmak,Anti-Meriç hareketi tarzı şeyleri öğren ki bir daha yapmayasın.Bu tamamen senden kaynaklanan bir problem,kızlarla aranı iyi tutacak ama hoşlandığın bir kız varsa derdini tasasını dinlemeyeceksin :D

Önce internette Meriç olmak,Anti-Meriç hareketi tarzı şeyleri öğren ki bir daha yapmayasın.Bu tamamen senden kaynaklanan bir problem,kızlarla aranı iyi tutacak ama hoşlandığın bir kız varsa derdini tasasını dinlemeyeceksin :D

Meriç olmak,Anti-Meriç olayını anlayamasamda tavsiyelerine katılıyorum abi.Kız arkadaşların dertlerini dinlemekten baygınlık gelmişti zaten artık.:eek::p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt