GSC Bayram Öncesi Genel Af - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Bayram Öncesi Genel Af

Uğur Güzel gibi birinin eksikliğini yaşadığımızı itiraf etmeliyim, tam kendisiyle güzel bir diyalog kurmuştuk ki şakkadanak banlandı. Dönmesini isterim açıkçası, Mahir isimli şahıs gibi kişiler tarafından sürekli üstüne oynanmak suretiyle ayağı kaydırıldı. Ali Koç hakkındaki son görüşlerini, çözümlemelerini kim okumak istemez ki ?

Önemli edit. Sinan Bilgin de aynı şekilde. Kendi değimiyle onun ekonomi alanındaki engin bilgilerinden faydalanıyorduk, o bilgilerden faydalanamayanlar için kendini kötü hissetmekten de kendini alamıyordu koca yürekli adam.

Merhaba Arkadaslar!
Foruma belki yeni üye oldum ama uzun senelerdir Galatasaray’ımızın haberlerini öncelikle bu siteden takip ederim.
Genelde transfer periyotlarinda seviyenin bir hayli düşmesiyle beraber, bü sürecden çikinca oyun ve oyuncular hakkında uzun ve özverili analizleri okumayı seven birisiyim. Bunun dışında saha dışı olayları ve yönetimsel hususları da takip etmeye seviyorum.

Bunum için bu forumda emeği geçen herkesden teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray çocukluk aşkım olmak la beraber müthiş ve aydın bir taraftar grubuna sahip olduğunun benim için kanıtısınız.

Olan Bıtenlere hakim değilim ama bu konuda adı geçen bazı arkadaşların(Sinan Bilgin ve Uğur Güzel başta olmak üzere) makalelerini zevkle okuyordum. Tabii kişiliklerini bilemem ve savunamam, ama bunu burda sadece belirtmek istiyordum.

Cümleten.İyi bayramlar!

Af değil yeni üye lazım.

Alex diye ağlayan fenerlilere dönmeyelim.

Kendini Foruma ait hissettiğinde daha aktif olacak, bizlerle daha fazla bilgi, birikim, hikaye paylaşacak çok insan var ama forum hala 10 sene önce dönen muhabbetleri yad eden melankoliklerle dolu önce bunları düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Merhaba Arkadaslar!
Foruma belki yeni üye oldum ama uzun senelerdir Galatasaray’ımızın haberlerini öncelikle bu siteden takip ederim.
Genelde transfer periyotlarinda seviyenin bir hayli düşmesiyle beraber, bü sürecden çikinca oyun ve oyuncular hakkında uzun ve özverili analizleri okumayı seven birisiyim. Bunun dışında saha dışı olayları ve yönetimsel hususları da takip etmeye seviyorum.

Bunum için bu forumda emeği geçen herkesden teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray çocukluk aşkım olmak la beraber müthiş ve aydın bir taraftar grubuna sahip olduğunun benim için kanıtısınız.

Olan Bıtenlere hakim değilim ama bu konuda adı geçen bazı arkadaşların(Sinan Bilgin ve Uğur Güzel başta olmak üzere) makalelerini zevkle okuyordum. Tabii kişiliklerini bilemem ve savunamam, ama bunu burda sadece belirtmek istiyordum.

Cümleten.İyi bayramlar!
hosgeldin kardesim. o kadar icten yazmissin ki okurken dudagimi isirip utandim desem yalan olmaz.

en cokta adi gecen uyeler olmamana sevindim.
iyi bayramlar

Üst Alt