GSC DEKLARASYONU: Allah Rızası İçin Bir Sportif Direktör + CEO - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC DEKLARASYONU: Allah Rızası İçin Bir Sportif Direktör + CEO

Bu maddleri yerine getirecek bir babayigit goremiyorum. Lise oldukca bizim bu sorun devam edecektir tek care liseyi ortadan kaldirmak. ;)

Seneye istesek de iyi hoca & sportif direktör gelmez. Yine Mustafa Denizli, Hamza gibi hocalar gelir. Sonra niye getiremediniz diye Dursuna söveriz. Ayağımıza bir kere şans geldi onu da 13/14 sezonunda kaybettik.

Not: Dursunu savunmuyorum sadece adamın bundan sonra yapacakları kısıtlı. Yerine X X gelse de kısıtlı. İlk önce kısa vadede sonra uzun vadede başarılı olmak gerekir. Çünkü başarıya endeksli bir ülkede yaşıyoruz. Mesela sokaktaki birisine bu sene şampiyon olmayalım ama sonraki 2 sene şampiyon olalım desen kabul etmez, çünkü herkes gününü kurtarmayı düşünüyor. Kısa vadede de zor başarılı oluruz bu ekonomi ve kaos ortamında.

Valla kardeşim Galatasaray'a yakışan vizyonda başkan gelirse Derwall nasıl geldiyse kaliteli hocada öyle gelir.
Yok bizim başkanımız dursun olursa denizli hamza ümit davala hasan şaş yada bülent korkmaz gelir transfere gerek yok 3 kupalı takım der olan yine taraftara olur.

65753_toptease_article_desktop_com.jpg

Sportif Direktör --> Peter Neururer

Teknik Direktör --> Peter Stöger

Bekler bizi kupalar, nice şampiyonluklar :cimbombom:

Stoger ismi nerden tanidik geliyor diyordum

Meger kiymetli renktasimiz CAN UZ tarafindan adi yazilmis

Kotu bir herifmi? Dortmund almis demin DORTMUND threadinde gordum
Stöger den ziyade Neururer önerisi şok etti beni.

Vasat bir teknik direktör Stöger. Dortmund çapında değil asla. Ha Köln için iyiydi, Köln dediğin takım zaten 10-15 yıldır 1 ve 2.lig arası gidip gelip 1. ligde kalma mücadelesi veren bir kulüp olmuştur her zaman.

Bir kere Avrupa Ligine katıldılar diye bir yerleri kalktı. O takımın %70'i falan Modeste den oluşuyordu. O gidince çökmeleri normal yani.

Bence Dortmund da başarılı olamaz o adam.

sent via GSC

Son düzenleme:
Üst Alt