GSC Football Manager DRAFT ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Football Manager DRAFT !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Football Manager DRAFT !

Atakan sıra senin

Gökhan sonraki draftta 2 oyuncu olacak.Haklısın böyle baya sürecek.

Atakan Kenar

1-S.Ramos

Rıza abi burda mı beyler?Eğer yoksa yardımcı antrenörü olmak isteyen biri seçsin.

Mert, rastgele oyuncuları sen dağıtmalısın oyunculara. Hem böyle üst sıralar ile alt sıralar arasındaki eşitsizlik olayı şansa bağlı olur sadece hem de yorulmamış olursun. :) Her oyuncuya bir numara verip sonra belli bir rastgele sayı çıkaran sistemle yapabilirsin bu olayı.

Rıza aga yok sanırım.Yerine biri seçim yapabilir mi?Yardımcı olarak atayacağım onu.

Mert, rastgele oyuncuları sen dağıtmalısın oyunculara. Hem böyle üst sıralar ile alt sıralar arasındaki eşitsizlik olayı şansa bağlı olur sadece hem de yorulmamış olursun. :) Her oyuncuya bir numara verip sonra belli bir rastgele sayı çıkaran sistemle yapabilirsin bu olayı.

evet ya sen böyle evde kendin rastegele seç sonra bize açıkla

sürpriz olsun :D

Mert herkes secti en cok istedigi oyuncuyu.

Geri kalanini böyle yapalim mi? Ama dandik oyunculari cikar, saglam oyuncular kalsin.

Beyler kusura bakmayın böyle olmayacak gibi lan :D

Söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ben de patladım sıkıntıdan.Umut'un dediğini yapacağım bütün şu ana kadar ki draftlar iptal.Özür diliyorum ama çok uzun ve sıkıcı oluyor.

Oyuncu felan secmezsek hic bi ozelligimiz kalmiyo nerdeyse :) . Kendi kendine yapmis gibi olur sadece adimiz var . Boyle iyi ama herkesin cok daha seri olmasi lazim millet baska isler yapiyo . O kadar talep varken niye katinildi ilgilenilmiyecekse anlamak guc !!

Söylemeyeyim söylemeyeyim diyorum ben de patladım sıkıntıdan.Umut'un dediğini yapacağım bütün şu ana kadar ki draftlar iptal.Özür diliyorum ama çok uzun ve sıkıcı oluyor.

İyi olur ...

Böyle olurdu ama katılıcam diyen herkez burada olsaydı , hem 9 dendi ama nedense kayboldular.....

Sıra bana gelene kadar kanser olacaktım :)

evet beyler ben kadromu koyuyorum

reserved

----------------------------------------------------------------------------------------------

burdaki tüm oyuncular bana aittir başka takımlara transferi söz konusu değildir bahsi bile edilemez

Enyeama - 2 mio €

gökhan gönül - 9 mio €

Taiwo -8.5 mio €

kevin prince boateng - 10 mio €

andre ayew - 8.5 mio €

ji sung park- 12 mio €

lescott - 13 mio €

ledley king - 6 mio €

falcao- 17.5 mio €

cheik tiote- 5 mio €

dimitri payet - 9 mio €

-----------enyeama----------------

-gökhan--lescott--king---taiwo-----

-------tiote - -boateng-------------

-park-----payet---------ayew------

------------falcao------------------

:happynew:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt