gsc forum rezilleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc forum rezilleri

a88032e74f815fa0b3460e7603d31cdb.png

pişman olanlara lafım yok, ancak büyük bir rezillik içeren, yürekleri burkan bir tablo ile karşı karşıyayız. :(

168 tane muhalif ve dik duran arkadaşları da selamlıyorum.

saçmalamışsın

sen tursun u ne kadar tanıyordun ki böyle saçma sapan işler yapabileceğini biliyordum da ondan oy vermedim diyebiliyorsun

ben tanımadığım için kimseye oy vermemiştim,çok ta önemli değil zaten senin benim oyum

Emreyle birbirimizi sevmeyiz ama hakli burada

siz secerken forum oley oley , genel kurul ayni oranla
secince aaaaaooww

Ibra secimin alternatifi degil , yuz kere yazdim bunu , kotu tercihlerle yonetti , hatali transferler yapti , sportif olarak dibe vurdu diye ibrasizlik olmaz

hile hurda olmadikca ibrasizligin bir anlami yok , yonetimi ortadan ikiye bolunen polat bile ibrasiz durumda degil suan , mahkemede kaldirtti

ibra oylamasi secim sandiginin alternatifi degil , defalarca ilgili kanun maddesini ictihatlari getirdim size , e artik anlayin be

Ibra secimin alternatifi degil , yuz kere yazdim bunu , kotu tercihlerle yonetti , hatali transferler yapti , sportif olarak dibe vurdu diye ibrasizlik olmaz

hile hurda olmadikca ibrasizligin bir anlami yok , yonetimi ortadan ikiye bolunen polat bile ibrasiz durumda degil suan , mahkemede kaldirtti

ibra oylamasi secim sandiginin alternatifi degil , defalarca ilgili kanun maddesini ictihatlari getirdim size , e artik anlayin be

70cab83ff9165bbeb7518c7e45c8833d.gif

ben oy vermemişim ama yinede konu yanlış

dursunun bu denli it oğlu it bir adam olduğunu kimse bilemezdi

her seçimde insanlar desteklenir sonra bakılır iyimi kötümü ya devam eder yada istifa edip gider

bu herif gitmiyo sıkıntı orda

ben tudoru istedim ama baktım başarısız ilk gitsin diyende ben olurum

o zaman şöyle bir soru soralım

ahmet özdoğan yada turgay kıran seçilseydi daha kötü bi durumdada olabilirdik o zamanda insanlar iyiki dursuna oy vermişiz derlerdi(gerçi bu durumdan nası daha kötü olabiliriz orasıda muamma)

bu herife oy verenlerin hepsi şimdi yanlış seçim diyolar ve gitsin diyolar

sıkıntı dursun yönetimini gördükten sonra hala onu destekleyenlerde

bu kişilerde=genel kurul

sonuç=aq genel kurulu

Emreyle birbirimizi sevmeyiz ama hakli burada

siz secerken forum oley oley , genel kurul ayni oranla
secince aaaaaooww

Forumla genel kurulu mu kıyasladın sen şimdi? :asd2: Ben şahsen forumda oyumu kullanırken en çok Dursun'un ismini duyduğum, yaptırdığı hoş bi websiteye denk gelip 2 saniye araştırmadan GS başkanı olabileceğini düşündüğüm için onun lehine oy kullandım. Belli ki genel kuruldaki arkadaşlar da bu şekilde oy kullanıyor. Forumlarda harcanıyoruz desene...

Kafaya bak :asd2:

Dursunun seçilmesinin sebebi unal aysaldir, bir nevi halefi olarak lanse edildi oysa vizyon olarak tam tersi bir insanmış. Kimse tanımadan seçti bu adamı sırf unal aysal ile otel ilişkileri var diye

♤ fap fap ♤

Üst Alt