GSC Forum v2.0 Teması Kullanımda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Forum v2.0 Teması Kullanımda

GSCimbom.Com yeni görünümüyle hizmete açılmıştır. GSCimbom Forum v2.0 adını verdiğimiz yeni görünümde alışılmışın dışına çıkmak adına, taraftar forumlarında kullanılan klasik sarı-kırmızı renklerden ziyade gri tonları, beyaz, koyu kırmızı ve turuncu renkleri üzerinde çalışmayı tercih ettik.

Göze daha çok hitap eden bir forum anasayfası, sayfaların daha hızlı açılması için sade tablolar ve göz yormayan metalik bir arkaplan kullandık. Göze çarpan menü ve forum başlıklarını da ihmal etmedik.

Görünüm kadar sitenin hızını ve sunucunun stabilitesini korumak için daha az sorgu oluşturan kodlar yazıldı sayfa yüklenme hızını gözle görülür derecede arttırarak seo dostu bir tema ortaya çıkardık.

Yeni temaya alışma süreci ve temadaki aksaklıkların test edilmesi amacıyla eski temamız devre dışı bırakıldı. Bu konuda ısrarcı olmamanızı ve eski temayla ilgili sorular yöneltilmemesini rica ediyorum.

Ayrıca; temanın düzenlenmesinde emeği geçen GSCMaster 'a, geç saatlere kadar çalışarak grafikleri oluşturan Mertcan Karpınar 'a ve fikirleriyle çalışmalarımıza olumlu yönde katkı sağlayan Sertaç Murat Kılıç kardeşlerime teşekkür ederim.

Yeni temamızın tüm GSCimbom.Com ailesine hayırlı olması dileğiyle...

GSCimbom.Com Teknik Ekibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: GSC Forum v2.0 Teması Kullanımda

Ben bir özet yapayım;

Bu; en eski temamız;

.

.

88ecceski.jpg

.

.

.

.

Yunus Can Dublen 'in desteğiyle yaptığımız beyaz tema; (2010 da 1 yıl kadar kullandık)

.

.

5f209beyaz.jpg

.

.

.

.

vB4 'e geçtikten sonraki tema (kabaca 2 yıl kullandık)

.

.

39f46vB4 tema.jpg

.

.

.

.

Her tema değişikliğinde; "yanlış foruma mı girdim?", "hiç güzel olmamış", "eski temayı geri getirin" eleştirileri aldık. Yani başlangıçta alışmak zor olsa da, temalarımız beğenildi. Bu da beğenilecek. ;) Hem de çok beğenilecek.

Kamp ürünlerindeki kırmızı tonu varya hani.

Hah işte o resmen. Çok beğendim. Herkesin eline emeğine gözüne sağlık.

İyi forumlar :)

Güzel bir tema bence, eskisine göz alışmıştı ama haydi bakalım. Çalışmalarınız için teşekkürler :tiphat:

Elinize sağlık güzel olmuş da.Konulara girince de gri yerine sarı-kırmızı olsa renkler?

Bir de renk sarı-kırmızı renk tonları eskisi gibi olsa.Kırmızı bordoya,sarı da turuncuya fazla kaçmış gibi.

Biraz fazla eleştirdim galiba.:D

ilk temayı hatırladım ya :) 2.temaya alışmak zaman almıştı bu temada güzel olmuş ellerinize sağlık :)

Laf olsun diye demiyorum mükemmel olmuş. Forumlarda özellikle bu açık tonu çok beğeniyorum ki bizim takımla da bence çok uyumlu ve güzel olmuş, forum hızlanmış.

Emeği geçen herkese bir forum kullanıcısı olarak teşekkür ediyorum, elinize sağlık..

Müthiş. GSCimbom'a yakışan biçimde olması gerektiği gibi . Yenilik iyidir. Ellerinize sağlık . :yenieek:

Güzel olmuşta en azından beni sarı-kırmızı rahatsız etmiyordu gri garip olmuş. Hayırlı olsun.

Üst Alt