GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 560 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni kalecimiz olabilir teklif sunulmuş kulübüne.
Al kulübüne kirala direk oynamayan kaleci gelişemez bunun en iyi örneği Altay ve Uğurcan ya 11 olacak yada kiralık gittiği yerde ful oynayacak

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yeni kalecimiz olabilir teklif sunulmuş kulübüne.
Muslera varken başka bir yabancı kaleci alacağımızı düşünmüyorum. Ben Bursa'nın kalecisi Ataberk Dadakdeniz'i alacağımızı duydum ki kendisinin sözleşmesi de sezon sonu bitiyor bonservisi de yok.

Galatasaray ve Trabzonspor genç yetenek Stipe Biuk'un peşinde

Yeni sezon kadro çalışmalarına başlayan Galatasaray ve Trabzonspor, Hajduk'un genç yeteneği Biuk için harekete geçti.

2021-03-23 11:50:07
Galatasaray ve Trabzonspor genç yetenek Stipe Biuk'un peşinde
Transfer çalışmalarını hızlandıran Trabzonspor ve Galatasaray transferde karşı karşıya geldi.

Genç yeteneği yakın takibe aldılar!

Trabzonspor ve Galatasaray, Hajduk U19 takımında boy gösteren 18 yaşındaki Stipe Biuk için kolları sıvadı. İki kulübün yaz transfer döneminde Hırvat kulübün kapısını çalaağı belirtildi.

Kaynak: Timetürk

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Crystal Palace ile sözleşmesi sona erecek Patrick van Aanholt'a 3 yıllık kontrat öneren Galatasaray, toplam 5.1 milyon Euro'luk paket sundu! Sezon sonunda Saracchi ile Emre Taşdemir de gönderilecek.

🖇️@memetozcan

Okan Kocuk'un yanına yerli genç alternatif arayan G.Saray'ın Rizespor'dan Tarık Çetin takibe aldı.

FB altyapısından çıkan 97 doğumlu Tarık'için G.Saray, sezon sonunu bekliyor. 24 yaşındaki kaleci serbest kalması halinde G.Saray devreye girecek.

🖇️@fotomac

Arturo Vidal'e sadece Galatasaray'ın değil @FcInterNewsit'in yazdığı gibi Marsilya'nın da yoğun ilgisi var.

🖇️@cmdotcom / @FcInterNewsit

Fatih Terim'in özellikle geçiş oyunlarında takıma yön verecek oyuncu istemesi üzerine yönetim harekete geçerek 2 isim konusunda çalışmalarına başladı.

Ruben Loftus-Cheek ( Chelsea )
Allan ( Everton )

🖇️ @aspor

Galatasaray'da yeni sağ bek aranıyor!
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yeni sezon için yeni bir sağ bek istiyor.

24/03/2021 Çarşamba Sabah

Galatasaray'da 3'ü yabancı 4 sağ bek var. Ancak hiç birisi tam anlamıyla Fatih Terim'in isteklerini karşılamıyor.

Sezon sonunda Martin Linnes ve Şener Özbayraklı'ya yeni sözleşme teklif edilmeyecek. Omar Elabdellaoui'nin dönüşü de zor görünürken Rize maçında kırmızı kart gören DeAndre Yedlin de yetersiz ve riskli bulundu.

Sarı-kırmızılı takımda Fatih Terim, bu yüzden gelecek sezon için sağ bek arayışları başladı.

"Barranquilla Junior'un orta saha oyuncusu Fabián Ángel'e yeni ilgi. Galatasaray oyuncuyu transfer etmek için aradı, ancak kulübü oyuncu için 3 / 3,5 M $ istiyor. Talep edilen bonservis nedeniyle çok zor bir transfer."

🖇️@YanjaneMG / @VBarCaracol / @ESPNColombia

"Barranquilla Junior'un orta saha oyuncusu Fabián Ángel'e yeni ilgi. Galatasaray oyuncuyu transfer etmek için aradı, ancak kulübü oyuncu için 3 / 3,5 M $ istiyor. Talep edilen bonservis nedeniyle çok zor bir transfer."

🖇️@YanjaneMG / @VBarCaracol / @ESPNColombia

Galatasaray'da yeni sağ bek aranıyor!
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, yeni sezon için yeni bir sağ bek istiyor.

24/03/2021 Çarşamba Sabah

Galatasaray'da 3'ü yabancı 4 sağ bek var. Ancak hiç birisi tam anlamıyla Fatih Terim'in isteklerini karşılamıyor.

Sezon sonunda Martin Linnes ve Şener Özbayraklı'ya yeni sözleşme teklif edilmeyecek. Omar Elabdellaoui'nin dönüşü de zor görünürken Rize maçında kırmızı kart gören DeAndre Yedlin de yetersiz ve riskli bulundu.

Sarı-kırmızılı takımda Fatih Terim, bu yüzden gelecek sezon için sağ bek arayışları başladı.

Öyle bir durumdayız ki 4 tane sağ bekimiz var 5. sağ beki alıp ne yapacağız diyemiyorum Fatih Terim'in takımı tam olarak böyle bir kıvamda işte Omar'ı Yedlin'i beğenip aldıran da kendisi şimdi bunları aldıktan 1 transfer sonrasında yetersiz bulan da kendisi anlamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt