GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
transfer zamanlarını valla normal zamandan daha çok seviyorum, hayal kuruyoruz çünkü .fm oynarken de maçları yardımcıya bırakıyorum direk transfer zamanına ilerliyorum :)

2000 jenerasyonundan beklentiyi cok yukseltip abartmamak gerekir. burada hepsi star olacakmis gibi bahsediliyor oyle bir duygu geciyor bana 11 oynayabilecek 2 topcu (ozan dahil) ciksa buyuk basari olacaktir.

2000 jenerasyonundan beklentiyi cok yukseltip abartmamak gerekir. burada hepsi star olacakmis gibi bahsediliyor oyle bir duygu geciyor bana 11 oynayabilecek 2 topcu (ozan dahil) ciksa buyuk basari olacaktir.

3600.jpg

Açıkçası bu sezon kadar futbola az ilgi duyduğum bir dönem olmadı. Ne bileyim 6. olduğumuzda bile filan her maç bir umutlanır veya içten içe heyecanlanırdım ama bu sezon ki takım ne bileyim aslında kadro olarak iyi olmamıza rağmen beni hiç yakalayamadı ilk haftalardan sonra futbolu takip etme isteğim azaldı adeta nedendir bilinmez. Bunu da buraya not olarak bırakayım istedim kendi adıma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt