GSC Futbol Nöbeti

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye

Köln Modeste icin CAS önünde hakkli cikmazlarsa, 7-30 milyon euro arasi cinlere para ödeme zorunda kalabilirlermis. Iyiki biz uzak kalmisik Modesteden

Vasfi Vural

ɯє ƅєʅɪєvє ɪɲ ʛʌʅʌƭʌƨʌɾʌɣ!
Yönetici
Süper Moderatör

Köln Modeste icin CAS önünde hakkli cikmazlarsa, 7-30 milyon euro arasi cinlere para ödeme zorunda kalabilirlermis. Iyiki biz uzak kalmisik Modesteden
Çöp herif.

Ahmed Arif Kesen

10 Numara!
Avrupa takımlarının çoğu forvet bölgesinde Felix,zaniolo gibi çok iyi gençler çıkarmaya başladı.
Bu tarz gençler azıcık atletik,boylu ve güçlü oldumu çok deli paralar ediyor ve fark yaratıyorlar.

Bizde; forvet veya kanat forvet bölgesin de 2 tane sağlam genç çıkarabilsek geleceğimiz adına çok büyük bir adım atmış olacağız.
Bizimkiler hep fiziklerinden kaybediyorlar.
1.50 -1.60 lik oyuncular ile boşuna saman kaybediyoruz.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Avrupa takımlarının çoğu forvet bölgesinde Felix,zaniolo gibi çok iyi gençler çıkarmaya başladı.
Bu tarz gençler azıcık atletik,boylu ve güçlü oldumu çok deli paralar ediyor ve fark yaratıyorlar.

Bizde; forvet veya kanat forvet bölgesin de 2 tane sağlam genç çıkarabilsek geleceğimiz adına çok büyük bir adım atmış olacağız.
Bizimkiler hep fiziklerinden kaybediyorlar.
1.50 -1.60 lik oyuncular ile boşuna saman kaybediyoruz.
Türkiye'nin sorunu bu şu an.
İk tane çıkartalım diyorsun da tüm Türkiye bir tane çıkartamıyor yıllardır santroforu.

Türkiye'de yetişmiş en son hangi üst seviye santrofor çıkartın ülke olarak hatırlamıyorum ben açıkçası.

Akın Özbilen

Tecrübeli Üye
İki aşamalı planın 1. Aşaması ocak , 2. Aşaması haziran ayı dedi hocamız, yaz ayı bayağı hararetli geçecek anlaşılan..

Emre Bari

Aslan Üye
Sakat vermeyelim. Yeter. UEFA kupasına bu kadar önem yüklemeyin. Hele bu sene. Yoksa ben de isterim 1 Avrupa Kupası gelsin ama bu maçlar bizi yormaktan başka bir şeye yaramayacak.
Neden önem yüklenmesin ki?

Bir mücadeleye girmek için kazanmayı ön şart olarak görmek kendi içerisinde çelişki değil mi?

Hele de spor mücadelesinde.

Kaldı ki artık ucundaki havuç da daha kıymetli.

Yarı finalde veya finalde kaybedebiliriz bu mümkün.

Ama kazanabiliriz de. Bkz. 2000

Sonucunda birşey olmadığına inanmak sporun ruhuna ters.

Bu mantığın milli takım iyiki C ligine düştü B'de kazanamıyorduk boşuna yorulduk demekten farkı yok.

Ahmed Arif Kesen

10 Numara!
Hamit Altıntop olursa Türkiye futbolu çağ atlar.

Türkiye'de bu işin üstünden gelmek isteyenleri gördük. Bırakın da Almanya'da az çok eğitim görmüş Hamit Altıntopa topu verin.
Değil mi ya!
Bütün sporcular tff başkanını örnek alır ve senelerce sakat ayağına yatarak kulüpleri yolmaya başlar.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Değil mi ya!
Bütün sporcular tff başkanını örnek alır ve senelerce sakat ayağına yatarak kulüpleri yolmaya başlar.
Elma ile armutu karıştırıyoruz yine galiba.

Futbolun en üst seviyesinde oynamış bir kişi Hamit Altıntop. Bayern ve Real Madrid gibi tercübesi olan birisi sizin önereceğiniz tüm iş adamları param parça eder bu sektörde bilgisi ile.

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Bazı kulüpler umursamazsa olur. Mesela Chelsea ve Arsenal ligde şampiyonlar ligini garantilemezse Avrupa ligine asılacaklar ;)
Chelsea , Arsenal falan neyse de geçen dediğin gibi Leverkusen var çok sağlamlar buna ek Salzburg , İnter , Napoli falan da var bunlar birbiriyle falan eşleşmeli ki bize şans doğsun tabii öncelikle Benfica'yı geçmemiz lazım.

Üst Alt