GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Freyi biliyoruz hepimiz.
Buna eser miktar teknik,eser miktar bitiricilik,eser miktar akil ekleyip forvet bulmali scoutlar.

Pres yapiyor,mucadele ediyor ama o eser miktarlar lazim .tam hocanin istediği forvet tipi .
O eser miktarı oyuncuyu bulmali galatasaray scoutlari.

Büyük maçlara Ndiaye Fernando Belhanda 3'lüsüyle çıktığımızda pozisyon üretmekte sıkıntı yaşıyoruz. Onyekuru acemi adam. Sürekli 11 oynamasına şaşırıyorum.

Pivot santrafora sahipsen ya hızlı oynayıp kanat organizasyonlarına gireceksin ki onu yapamıyoruz. Ya da hücum alanında skorer oyuncu bulundurup ilerde çoğalarak oyunu oraya taşıyacaksın. Onyekuru'yu mümkün olduğunca sonradan oyuna sokmamız gerekiyor. Çok top kaybı yapıyor. Emre Akbaba ise Diagne'ye yakın oynayarak rakibi tehdit eden bir silah olmalı. Gol yollarında sezgisi yüksek bir isim. Oyunu iyi seziyor, golü kokluyor, böyle bir ismi doğru kullandığımızda hücumu şahlandırır. Belhanda'yı da artık 8 numara görmekten vazgeçmeliyiz. Sol kanatta olduğunda daha etkili oluyor. Orta sahada görev vererek hücuma vereceği katkıdan da ediyoruz onu. Ona Engin Baytar rolü tam uyar aslında. İyi pas yapıyoruz, ancak bu pas oyununu hücuma dahil edemezsen hiçbir anlamı olmuyor pas yapmanın. Özetle şu kadronun Benfica gibi zorlu maçlarda daha etkili olacağını düşünüyorum:

-----------Diagne---------------
---------------Emre Akbaba-----

Belhanda--Ndiaye--Fernando--Feghouli--

Nagatomo-Marcao-Luyindama-Mariano

----------------Muslera-----------------------

Deplasmanlarda üçlü defansla çıksak daha iyi olur sanki. Iki bek daha önde oynarlar, Akbabayla Belhanda veya Feghouliyi de Diagneye daha yakın oynarlar. Tek sorun orta saha olur Endiayenin yanında oynayabilecek formda biri yok şu an, gerçi Semihi stoperde oynatıp Luyin veya Maecaodan birisi yanında oynatılabilir. Iki stoperin de tekniği var ve mevcut alternatiflerden çok daha kötü oynayamaz ikisi. Evet

Lig şampiyonluğunu ayrı bir köşeye koyuyorum. Böyle giderse Avrupa'da itibarımız yerle bir olacak. Son 7 senede üç büyükler arasında en kötü biziz. Galatasaray'a hiç yakışmıyor.
son 7 senede ŞLde bir kere gruptan cıkma ve bir tane çeyrek finalimiz var
fb nin Şl macı yok , bir kere avrupa ligi yarı final
bjk nin ŞL tarihinde ilk defa gruptan cıkması ve uefada ceyrek final

nasıl en basarısız biziz aksine biz en basarılıyız. son dönemde dibi görmemiz bu gerçegi degistirmiyor.

son 7 senede ŞLde bir kere gruptan cıkma ve bir tane çeyrek finalimiz var
fb nin Şl macı yok , bir kere avrupa ligi yarı final
bjk nin ŞL tarihinde ilk defa gruptan cıkması ve uefada ceyrek final

nasıl en basarısız biziz aksine biz en basarılıyız. son dönemde dibi görmemiz bu gerçegi degistirmiyor.
Puanlama açısından söylüyorum. En az ülke puanını biz kazandırdık. Sizin bakış açınız da doğru tabi, fakat ben yine de bizim konumumuzun bu olmadığını düşünüyorum.

Servet denen mal niye kendini surekli nimetten sayip bizim takim hakkinda yorum yapiyor.
Sanane kardesim kimi oynatacagimizdan mal misin nesin

Şimdiden önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları için düğmeye basan Fatih Terim, yönetimden sağ bek, ön libero ve kanat pozisyonları için 3 oyuncu istedi.

Scout ekibi de bu doğrultuda araştırmalarına başladı. (Milliyet)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3 oyuncumu? cok ama cok az, sadece orta sahayi net 3 kaliteli transfer lazim obur poszisyonlari saymiyorum bile.

Şimdiden önümüzdeki sezonun transfer çalışmaları için düğmeye basan Fatih Terim, yönetimden sağ bek, ön libero ve kanat pozisyonları için 3 oyuncu istedi.

Scout ekibi de bu doğrultuda araştırmalarına başladı. (Milliyet)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu hsber doğru kabul edersek, marisno, fernando gidecek onyekuru zaten kslmaz. Peki belhanda yerine 10 numara aramıyormuyuz. Yada yerine trezegeti mi alıyoruz. Emreakbsbada 10 numaraya geçer heralde.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt