GSC Futbol Nöbeti

Gökhan Karaman

10 Numara!
Gary Rodriguez çok mutsuzmuş
Bedavaya dahi geri dönerim diyormuş
İkinci şampiyonluğum gibi sevindim
Galatasaray'ın eski futbolcusu Garry Rodrigues Galatasaray-Başakşehir maçı sonrası Milli Gazete'nin sorularını cevapladı.

-Basında bazen Galatasaray ile adın anılıyor. Bu sene için tekrar geri dönüş söz konusu mu?

-Evet o haberleri ben de duyuyorum (gülerek) ama biliyorsun takımımla mevcut bir sözleşmem var. Al İttihad ile yarım sezonu geride bıraktım. Şimdi bir tatil dönemine giriyoruz ama tatili de en iyi şekilde geçirip takımıma en iyi katkıyı sağlamak istiyorum. Şuan sadece tatili ve kamp dönemini iyi şekilde geçirip Al İttihad için gelecek sezon elimden gelenin en iyisi yapmak düşüncesi var. Bu haberler tabi ki burada çok sevildiğimi gösteriyor. Ne mutlu bana ki Türkiye’de güzel izler bırakmışım.

öyle birşey yok bence. zaten al ittihatta yarım sezon oynadı. 9 m euro verdikleri adamı neden satsınlar? ki bizde 9 m euro da veremeyeceğimize göre bu iş uzak. ancak kiralık olabilir oda muallak.

Gökhan Karaman

10 Numara!
serbset oyuncu. Mauricio Pereyra

bu sene 26 maç 3 gol 6 asistle oynamış.

pas oyununda mükemmel. ayağının içi dışı her yeri ile tek top yapabiliyor. selçuğun daha genç ve daha efektif olanı. topu ayağında tutmak isteyen Galatsaray'ın alması gereken topçu. beleş...

Üst Alt