GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göz göre göre 2 puanımızı çalan Halis Özkahya ve Hüseyin Göçek çatır çatır maç alıyor. 1 ay dinlendiler bitti gitti. Ümit Öztürk de aynı şekilde biraz dinlenir devam eder. Önemli olan bu meseleyi kaşıyıp algı yaptırmamak. Yönetim bir zahmet çıkıp bir şeyler söylese iyi olur.

Göz göre göre 2 puanımızı çalan Halis Özkahya ve Hüseyin Göçek çatır çatır maç alıyor. 1 ay dinlendiler bitti gitti. Ümit Öztürk de aynı şekilde biraz dinlenir devam eder. Önemli olan bu meseleyi kaşıyıp algı yaptırmamak. Yönetim bir zahmet çıkıp bir şeyler söylese iyi olur.
Galatasaray catir cutur dogranirken laf etmeyenler simdi Trabzon'un verilmeyen penaltisindan sonra ortaligi ayaga kaldirdi. Bize o kaybettirilen puanlarin hesabini versinler.

Çünkü devlet desteği var. Malum parti arkasında.

Ligin içine siyaset girerse 10-15 sene TFF başkanı değişmiyor malesef.

Bu da bana tuhaf geliyor. Ahmet gitse MHK'dan Mehmet gelecek. Gene Demirören'in kuklası olacak. Birilerinin gazı alınacak bu süreçte belki ama sonuç olarak bir şeyler değişmeyecek. Kuklayi oynatan değişmedikten sonra kukla değişse ne yazar.

Bu da bana tuhaf geliyor. Ahmet gitse MHK'dan Mehmet gelecek. Gene Demirören'in kuklası olacak. Birilerinin gazı alınacak bu süreçte belki ama sonuç olarak bir şeyler değişmeyecek.

Hepsi birbirinin kuklası hocam.

Yürekleri varsa yabancı hakem getirsinler. Ama olur mu eyyamları kim yapacak ? Asla yabancı hakem getirmezler.

Ülkenin başındaki adamlardan hayır yok ki liginden ne bekliyoruz ?

Hepsi birbirinin kuklası hocam.

Yürekleri varsa yabancı hakem getirsinler. Ama olur mu eyyamları kim yapacak ? Asla yabancı hakem getirmezler.

Ülkenin başındaki adamlardan hayır yok ki liginden ne bekliyoruz ?

Doğru diyorsunuz. Demirören eğer iddaa ihalesini alırsa TFF başkanlığını bırakabilir diyorlar. O zaman tüm kurullardan da kurtulabilir miyiz acaba mhk dahil?

Seneye şöyle genç klas Marcao kalitesinde 4 adam daha bulsak efsane olur. Sol açık,sağ açık,10 numara ve ön libero. Fransa’nın en ücra köşelerine dahi bakılmalı. N’Dombele,Nicolas Pepe gibi bir iki adam bulsak oralarda güzel olurdu. Şu İnter’de ki Karamoh’u yoklamak lazım. Kiralık olmayacak tabi.

Seneye şöyle genç klas Marcao kalitesinde 4 adam daha bulsak efsane olur. Sol açık,sağ açık,10 numara ve ön libero. Fransa’nın en ücra köşelerine dahi bakılmalı. N’Dombele,Nicolas Pepe gibi bir iki adam bulsak oralarda güzel olurdu. Şu İnter’de ki Karamoh’u yoklamak lazım. Kiralık olmayacak tabi.
onyekurudan kurtulup marcus thuramı almak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt