GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Semih Özsoy denen hadsiz Mahmut Uslu kopyası herife had bildirilmeli.

Forum yönetimi bir deklarasyon hazırlarsa makbule geçer.

Aslında demek istediğim koşu mesafesi değil. haklısın pozisyon alma çok daha önemli. ama artık marcao ve luyindama varken 2 stoperin arasına fernando gibi bir adama çok ihtiyaç yok bence. daha çok omuz omuza giren bir adam lazım. dün fatih hoca duelloları kazanmalıyız derken zaten o tarz bir adam istiyor bence
Aynen katılıyorum reis. Şu Everton 'da I.Gueye var ya tam olarak öyle bir adam lazım bize veya Spurs 'da oynayan Wanyama gibi. Hani adam ismiyle bile rakibe korku salacak birisi olması gerekiyor. Dediğin gibi 2 stoperimiz maşallah dolu dolu adamlar fizik gücü / hız / topla ilişki / pas becerisi / oyun kurulumu / hava topları filan dolu dolu adamlar ama bu adamların önüne Donk&Fernando dan istediğini koy yine de tam verim alamayız. Ama düşünsene bu adamların önünde Wanyama gibi insani ilişkileri pek gelişmemiş, okuma yazma bilmeyen bir ön libero olduğunu ?

Maç içinde toplam 20 ikili mücadeleye girse bu üçlü eminim 20 tanesini de kazanırlar bu ligde. Önlerindeki ön libero bu kadar sıkıntılı olduğu halde rakip hücumculara net üstünlük kuruyorlar birde bu hücumcuları önde adete göğüs göğse çarpışacak, rakibi bozacak bir ön liberomuz olduğunu düşünelim ?

İdiialıyım bu ligde yediğimiz gol sayısı yarı yarıya düşer çoğu maçı Muslera topa temas etmeden bitirir. Onun için transfer dönemi bittiği gibi ilk transferimizi buraya yapmamız gerekiyor, bulabiliyorsak Fernando'ya da bir alıcı bulalım, Donk ile yollarımızı ayıralım adam akıllı bir ön libero alalım. Baktım 1 senelik maaşı bu ikilinin 5.2 mil.€ toplamda yahu yazıktık o parayı belki Matuidi/Nainggolan filan anca kazanıyordur biz ikisini toplasan bir adam katkısı alamadığımız Fernando+Donk ikilisine veriyoruz o parayı her sene ...

Gomisin oynadığı al ahli takımın maçını izliyorum da.

Bizim oyunumuzu ve atmosferi taklit etmeye çalışıyor herifler baya baya. Oyun anlayışları bile kopya çekilmiş gibi

Bizim maç büyük ihtimal Benfica nın resmi kanalında olacak.

Benfica nın resmi kanalının yayınını buldum. İsteyen arkadaşlara mesajla gönderebilirim ;)

Bu reklama girmiyordur umarım :rolleyes::(

Fizik takıntılı birisiyim bizim alt yapı konusunda özelikle bilirsin...

Bu çocuğun fiziki durumu çok iyi yaşına göre. Zaten bunu maç içinde de iyi kullanıyor rakibe karşı. Videoda daha az çok top saklaması mevcut vücudu ile. Çok önemli bir özellik
bartugu bilyo musun?altyapıdaki en iyi ortasaha o önlibero mevkisinde.8 numara da oynar gerçi.şutları ve frikikleri,uzun pasları mükemmel.boyu uzun yasına göre ve fiziği güçlü.belki 2 aya a takım antrenmanlarına da katılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt