GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avrupa takımlarının çoğu forvet bölgesinde Felix,zaniolo gibi çok iyi gençler çıkarmaya başladı.
Bu tarz gençler azıcık atletik,boylu ve güçlü oldumu çok deli paralar ediyor ve fark yaratıyorlar.

Bizde; forvet veya kanat forvet bölgesin de 2 tane sağlam genç çıkarabilsek geleceğimiz adına çok büyük bir adım atmış olacağız.
Bizimkiler hep fiziklerinden kaybediyorlar.
1.50 -1.60 lik oyuncular ile boşuna saman kaybediyoruz.

Avrupa takımlarının çoğu forvet bölgesinde Felix,zaniolo gibi çok iyi gençler çıkarmaya başladı.
Bu tarz gençler azıcık atletik,boylu ve güçlü oldumu çok deli paralar ediyor ve fark yaratıyorlar.

Bizde; forvet veya kanat forvet bölgesin de 2 tane sağlam genç çıkarabilsek geleceğimiz adına çok büyük bir adım atmış olacağız.
Bizimkiler hep fiziklerinden kaybediyorlar.
1.50 -1.60 lik oyuncular ile boşuna saman kaybediyoruz.
Türkiye'nin sorunu bu şu an.
İk tane çıkartalım diyorsun da tüm Türkiye bir tane çıkartamıyor yıllardır santroforu.

Türkiye'de yetişmiş en son hangi üst seviye santrofor çıkartın ülke olarak hatırlamıyorum ben açıkçası.

Sakat vermeyelim. Yeter. UEFA kupasına bu kadar önem yüklemeyin. Hele bu sene. Yoksa ben de isterim 1 Avrupa Kupası gelsin ama bu maçlar bizi yormaktan başka bir şeye yaramayacak.

Neden önem yüklenmesin ki?

Bir mücadeleye girmek için kazanmayı ön şart olarak görmek kendi içerisinde çelişki değil mi?

Hele de spor mücadelesinde.

Kaldı ki artık ucundaki havuç da daha kıymetli.

Yarı finalde veya finalde kaybedebiliriz bu mümkün.

Ama kazanabiliriz de. Bkz. 2000

Sonucunda birşey olmadığına inanmak sporun ruhuna ters.

Bu mantığın milli takım iyiki C ligine düştü B'de kazanamıyorduk boşuna yorulduk demekten farkı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt