GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün İngiltere:

Klopp: City harika bir ekip ve şampiyonluğu haketti, tebrik ederim Pep...

Dün ve Bugün hatta bütün sene Türkiye:

Başkan 1: Karı gibi konuşmayın
Başkan 2: Silahım olsa vururdum
Başkan 3: Birileri şampiyon yapılmak isteniyor
Başkan 4: .....

Nasıl bir pisliğin içine düştük anlamıyorum.

Herkes mağdur ama aynı zamanda herkes kollanıyor.

D6cFGyDXkAAfU9j

Ben ama bunlarin hesaplamalarini tam anlamadim.
72 milyon 30% se 1,2 milyar nasil oluyor? 240 milyon TL civari olmali degilmi?
Yada bir sonraki etaplardaki satilan Villalar bir kac kat dahami yüksek fiyata olacak?

Yada 1,2 milyar toplam gelir ve bizim pay 240 milyon civarimi oluyor?

12 milyon 30% se 1,2 milyar nasil oluyor? 240 milyon TL civari olmali degilmi?
Yada bir sonraki etaplardaki satilan Villalar bir kac kat dahami yüksek fiyata olacak?

Fiyat farkı olabilir villaların arasında. Haberin yazısına bakınca 1.2 milyar bizim kasaya girecek miktar oluyor. Ama habercilik konusunda bizim muhabirlere güvenmemek gerekir açıkçası.

72 milyon 30% se 1,2 milyar nasil oluyor? 240 milyon TL civari olmali degilmi?

Riva'dan bir net taahhüt edilen alacağımız var(762 milyon) birde projenin satışından beklenilen gelirin üstünde olduğunda pay alacağımız söylenmişti hatta Cengiz özellikle belirtmişti satılan villalardanda belirlenen şekilde olursa ekstra pay alacağımız ki bu güne kadar bu tarz şeylerde hep beklenilenin 1.5-2 katı olmuştur genellikle o yüzden garanti para + projedeki konutların tamamı satılmasıyla ekstra pay ile birlikte sanırım 1 milyar Tl bekleniyordu herhalde haberde de bunların tamamını toplamışlar.

Bu şampiyonluktan yakın süre sonra hiç oyuncu performansı, takıma dair güzel hareketler başlıklı videolar çıkmadı ona şaşırıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt