GSC Locası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamün Aleyküm aslan parçaları malumunuz aranıza yeni döndüm. Daha önce uçurulmuştum :) Hemen gelir gelmez yine önyargılar olduğundan tahrik edilmeye çalışıldık gerek şerbetlenmem gerek çok sayıda hatun paylaşımı gerekse de moderasyonun gösterdiği anlayış sayesinde "faşist" ve irrite edici bir üye değil sadece turancı, mücahit bir galatasaraylı olduğum konusunda kalan şüpheleri de giderdiğimi düşünerek diğer galatasaray platformlarında da yapmak istediğim ve zaman zaman dile getirdiğim kalıcı işler yapma niyetimi bir kez de burada hem paylaşmak hem de detaylandırmak istedim.

Şahsen proje önermek, gazete ilanı vermek, derneklerde kulis yapmak hoşlandığım faaliyetler :) GSC Ahalisi olarak da yapılabilecek çok şey var. Bunların ilki bence bizim müntesiplerin bir locası olması gerek artık. Futbolda geçen 13 kişilik bir loca boşalmıştı misal oraya göz dikilebilir biraz pazarlıkla indirim yapılabilir gerçi neredeyse bir ay filan oldu bu şartlarda tekrar tutulduğunu sanmıyorum. Adam başı 15.000 TL tutuyordu. İndirimle 12.000 TLye çekilir. Lakin 13 kişiyle 20.000 kişilik forumun temsili güdük kalır. İstenirse şehir yahut yurtdışından gelecekler için de formülize edebilir, ancak şimdilik her hafta gelebilecek 40 kişi belirlersek ortak danaya girer gibi locaya girebiliriz.

Şahsen kombinesi olanlar geyik muhabbeti yapmak ve organik bağ kurmak adına da olsa pambığ elini cebine atabilir. Şahsen şöyle bir matematik düşündüm; Ben 50 bin lira civarı çıkabilirim. Onar bin verecek 5-6 kişi çıkarsa da geriye kalan takribi 50 bin lira da 25-50 kişi arasında pay edilebilir bölüşülebilinir. Özellikle yurt dışından gelecekler için. Buluşur geyik muhabbeti yaparız yemek yeriz zikir çekeriz maç izleriz... Ne dersiniz???

Ha yok sezon başladı dolar yüksek bizi aşar diyorsanız da Sinan Erdem de aynı şeyi yapabiliriz. 15 kişilik localar var bildiğim. Adam başı 750-1000 tl arasında değişen fiyatlarda sene sonuna kadar satışlar sürecek. Pilot olarak bunu da yapabiliriz. Yarısını ben karşılayabilirim ve her hafta 6-7 renktaşımızı ağarlayabiliriz. Basketbol Locası için de açıkçası 7-8 üyemizin katılımı yetecektir en geniş ve pahalı locayı bile düşünsek...

Renktaşlar ne düşünür bir fikir teatisi yapalım. Buyur GSC Ahalisi istişare sünnettir...

Fikir süper ama

ama para yok ile ilgili görsel sonucu

@Recep Yıldırım ile birlikte Kayserispor kombinesi aldık. Kayserispor ligten düşecek nerdeyse. Biz gelmeyelim o yüzden.
Arada gelinebilir ya şehir dışı da yurt dışı da olur demiştim ya üstat? Ayrıca münferit bir anlamı yok benim workinton ofisim vardı güzel ama tatmin etmiyor tüzel kişilik olursa güzel olur garip bir oluşum oluruz. Sonuçta gözlemlerim sonucunda aktif kullanıcıların hepsi ruh hastası :) Valla güzel iz bırakırız Galata Saray-ı Ocağında...

@Keramettin TANRIVERDİ abdullah ağabey ne der? Sen ne diyorsun? Çok iddialı derseniz pilot olarak Ataköyü seçebiliriz Erkek Basket takımını takip ederiz 2019-2020'de baktık oldu biraz daha genişletiriz 2020-2021'de arenaya geçeriz? %20'ye varan loyalty indirimlleri de olabiliyor... Ya allah desek sonrası kolaylar???

Fikir mantıklı ve güzel, stat açılışında 20 kişi kombine almıştık forumda, sıkıntı şuki bu işe emek/gönül verecek kişi sayısına ulaşmak zor.
Loca olunca cazibesi olur. Sirkülasyonu da çok tutarız destek verirseniz olur. Bak mesela maliyet dertse Basketbolla başlayalım demiştim sen hiç ataşehire gittin mi taçspora? Çok daha makul fiyatlara bir tribün oluşturulabilir her hafta voleybol takımlarımızı kadın-erkek takip edebiliriz. Loca yok eski basket sahası 1.100 kişilik yekpare tribünlü ama idareyle konuşulur lokantasında yemek filan yenilir @Mahir Koç denen gebeş otobüsle gelip tenis oynar sonra gerisin gider... Destek verirseniz çok kısa sürede realize ederiz hem kaynaşırız hem de GSC'nin adını duyururuz televizyona kurumsal olarak logomuz çıkar v.b...

Düşünsene üstat @Alpay Asma filan geliyor gol/sayı/basket neyse oluyor seviniyoruz ayağına alpayı tokatlıyoruz gözlük bir tarafa alpay bir tarafa her hafta karakoldayız resmen alpayın 20 senedir atlatmaya çalıştığı travmaları canlandırırız... Lise dönemlerine döner filan... Muazzam olurdu :(
Ben de money yok üstad o yüzden bu zevkli ortamı kaçırırdım.

Düşünsene üstat @Alpay Asma filan geliyor gol/sayı/basket neyse oluyor seviniyoruz ayağına alpayı tokatlıyoruz gözlük bir tarafa alpay bir tarafa her hafta karakoldayız resmen alpayın 20 senedir atlatmaya çalıştığı travmaları canlandırırız... Lise dönemlerine döner filan... Muazzam olurdu :(

Lise dönemine dönderirim seni yeniden istersen. Bir elinde şalgam bir elinde şırdan olur. Fonda da Fenerbahçe marşı ve ellerin bağlı...

Hayal gücü konusunda benimle kapışmamanı salık veririm. Orası benim alanım. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt