GSC Maliye: Gelenlerin ve Gidenlerin Arasındaki Garanti Ücret Farkı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Maliye: Gelenlerin ve Gidenlerin Arasındaki Garanti Ücret Farkı

okmZ57.png

r2DV4z.png

Ilaveten Olcan Adin'a hala ödenmesi gereken 1.1 milyon euro'yu dahil etsek bile minimum bir zarar söz konusu bu sezon icin.

Galatasaray'dan gitmesini bekledigimiz Koray Günter-Hakan Balta-Luis Cavanda-Tarık Çamdal-Nigel de Jong-Ryan Donk-Umut Gündoğan-Endoğan Adili-Emrah Başsan gibi isimlerin toplam maliyeti 10-11 milyon euro. Bunlardan yine kasada hatri sayilir bir miktar kalacaktir diye düsünüyorum.

Galatasaray'in oyuncu ücretlerine bakildigi zaman battigi falan yok. Riva'yi satmadan da bu paralari ödüyorduk.

Ayrica gecen sezon icin sadece fesih bedelleri yazilmistir. Fesih etmeden önce aldiklari parayi hesap edecek vakit bulamadigimdan rakamlar KAP'taki fesih rakamlaridir. Oyunculara o güne kadar belli bir ödeme yaptigimizi hesaba katarsak Olcan'in 1.1 milyon eurosuna karsilik üstte de 1.5 milyon euro kadar ödeme yapilmistir Hamit, Umut gibi gönderilen adamlara.

Sonuc: Ortada zarar yok denilebilir.

güzel inceleme olmuş renktaş teşekkürler.....Tarık,Donk,De Jong,Hakan,Cavanda ve Selçuk gönderilebilirse Ffp problemi yaşamayacağımızı gösteren bir tablo....şimdiye kadar yapılanlar içinde en gerçeği bu tablo

Bu adamlar bonservisi hangi kaynaktan karşılıyor çok merak ediyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam da biz zaten zararına o paraları veriyorduk ve halen devam ediyoruz. Biz iyi durumdaydık ve o durumu devam ettirmiyoruz. Biz rezalet bir durumdaydık ve bu rezalet durumdaki kontratların son 1-2 senesiydi. Artık giderleri düşürme fırsatı elimize geçmişken, 4-5 yıllık yeni sözleşmelerle bir daha hiçbir gelir elde edemeyeceğimiz transferler yaptık.

3 senedir temlikli olan ve bu sezon kalkan Loca geliri+ %50 artan yayın geliri+Sermaye arttırımından gelen yaklaşık 6m euro

Ayrıca son iki sezondur alınan ve satılan oyuncular arasında kar/zarar yoktu. Bu sene alım-satım arasında maksimum 25-30 milyon zarar olacak sanırım o da 3 seneye yayarsak 8-10 milyon arasında bir rakam. Bundan önceki 3 yıllık alım satım zararı 78 milyon euro idi. Riva parası kullanılıyor deniliyor da inanmıyorum.

Ama yukarıdaki gelen giden maaş hesaplamasında kar/zarar yok diyede Badou'ya 2.75m garanti ücret verilmesi kabul edilemez.

Son düzenleme:
Bonservisleri niye hesaba katmadın?Fener'in Pereiralı sezondaki 41.6 milyon euroluk bonservis harcama rekorunu kıracağız Feghouli ve sol açık/sol bek gelirse.

Tamam da biz zaten zararına o paraları veriyorduk ve halen devam ediyoruz. Biz iyi durumdaydık ve o durumu devam ettirmiyoruz. Biz rezalet bir durumdaydık ve bu rezalet durumdaki kontratların son 1-2 senesiydi. Artık giderleri düşürme fırsatı elimize geçmişken, 4-5 yıllık yeni sözleşmelerle bir daha hiçbir gelir elde edemeyeceğimiz transferler yaptık.

Tebrikler cok güzel özetlemissin durumu. Aynen öyle.

Konu basligindaki cok sabir bir bakis acisi.

Bunları yazarken, keşke uefa'nin; "3 sene içinde toplam zararin 30 milyon euro'yu geçmemesi" gerektiğini de belirtseydiniz ki;seneye avrupadan yiyecegimiz men cezasına Şimdiden bir hazırlık yapsaydık.

Sürün yağlı surat!

daha selçuk donk jong hakan da gidebilir
maaşlarından tam kurtulamayız belkı ama önemli bi miktardan kurtulacaz gibi.

Son düzenleme:
Üst Alt