GSC | Masaya Yatırıyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC | Masaya Yatırıyoruz

Merhaba Arkadaşlar,

Arif Ulu Ozan Puki arkadaşımız ile foruma renk katacağını düşündüğümüz bir format hazırladık..

Tıpkı Kırmızı Koltuk konusuna benzer bir şekilde, forumdaki olayları naçizane üslubumuz ile yorumlayacağız.. Tabi bunu sizin katılımlarınız ile daha keyifli olacağını düşünüyoruz..
mt_header_finish.jpg

Görebileceğiniz gibi Vip koltuklarımız boş burada forum içi uzman görüşlere başvuracağız ( Can BÜYÜK , Prof. Dr. Melih Peker , Adem Çakar gibi )

Detaylar;
Konunun Kuralları var mı;
- Konu içerisindeki gündemi hızlı değiştirmezsek iyi olabilir.
- Vip üye koltuklarımız, birer acil durum butonu görevi görecektir.. Davet beklemeden konulara dahil olabilirsiniz.
- Hiç bir üyeyi art niyetli bir şekilde değerlendirmek gibi niyetimiz yoktur. (Rahatsız durumunda PM ile konu değiştirilir.)
- İlerleyen zamanlarda ilavelerimiz olabilir.

Konunun faydaları ne olabilir;
- Konu aslında forumda yapılan geyiklerin bir başlık altına toplanması sağlayabilir.
- Forum mesajları, cezaları hatta tartışmalarınızı bile buraya taşımaya çalışacağız. Buda diğer konulardaki kirliliği önleyebilir
- Değerli olayların kaybolmasının önüne geçeceğimiz için Fanzin için ciddi bir kaynak olabilir.
- Geyiğe doyabiliriz bazen yokluktan, Tebrikler, Öneriler, Şikayetler bu konuyu bile işgal ediyoruz..

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

simge_fistikoglu_fantezileri_ile_sok_ustune_sok_yasatti_pavyon_talebi_h88806_52a4b.jpg

Konu moderatörü Simge Fıstıkoğlu olarak ilk gündemimizi açıklıyoruz;

@Saper Yıldırım & @Serkan Safak - Bir GSC Sevgi-Nefret Ilişkisi mi ?

Forumdan fenomen kazancı aldıklarını biliyoruz.. Nefretlerini gizlemelerinin sebebi bu mu ?

Bu konuları uzman görüşlerimiz ve telefon bağlantılarımız ile çözüme kavuşacağına inanıyoruz..

Bir diğer konumuz ise bir yardım çağrısı için olacak.!!!

Forumun varlıklı üyelerinden, Berat Yemiş arkadaşımızın bilet problemine bir çözüm aramalarını isteyeceğiz..

@Saper Yıldırım & @Serkan Safak - Bir GSC Sevgi-Nefret Ilişkisi mi ?

Forumdan fenomen kazancı aldıklarını biliyoruz.. Nefretlerini gizlemelerinin sebebi bu mu ?

Bu fenomen ikiliye en çok yaklaşanın, Recep Yıldırım olduğunu biliyoruz.. Kendisinden özel bir açıklama bekliyoruz..

gokmen-ozdenak-canli-yayinda-soyleyecegi-sozu-7463046_x_5813_o.jpg

Şimdi dorukcum ha pardon simgecim, bu serkan da sarper de iyi çocuklar esasen ama bu sarper başta ciddi bir kişilikti sonra serkan bunun şirazesini mi kaydırdı ne oldu anlamadım a....... pardon simgecim 12 yi geçtik sandım özür dilerim.

Berata gelirsek genç bir taraftar tribünden tribünden koşuyor ama elin avrupalı taraftarı maç kaçırmıyor senelik kombine alıyor adamlar bizimkiler hep beleş bilet peşinde ben anlamıyorum ya :mad:

bence nefret yok kesinlikle...sevgi ve zaman zaman sarper abiden gelen yogun bi elektirik dalgası var,bu da serkan abinin kalbini kırıyo olabilir

Şimdi dorukcum ha pardon simgecim, bu serkan da sarper de iyi çocuklar esasen ama bu sarper başta ciddi bir kişilikti sonra serkan bunun şirazesini mi kaydırdı ne oldu anlamadım a....... pardon simgecim 12 yi geçtik sandım özür dilerim.

Berata gelirsek genç bir taraftar tribünden tribünden koşuyor ama elin avrupalı taraftarı maç kaçırmıyor senelik kombine alıyor adamlar bizimkiler hep beleş bilet peşinde ben anlamıyorum ya :mad:
Hahahahahah Ulan Ozan saglam taklit etmissin :asd22::hat:

Gökmen hırb'ını sever misin?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Fenerlileri cildirtmak icin bir rasim'e ihtiyac duyulursa buralardayim bilginiz olsun

Nerdesin sen be

Arif bey konu başlığını özellikle istedi.. Niyetini soralım Arif Ulu
Farklı Seçenekler vardı, lakin bu Program ismi daha ilgi çekici olduğu için seçtik.
Ayrica saygı değer renkdaşlarımız için bir Subliminal mesaj sunuyor. Istiyen istiyeni anlayabilir.

Sansürsüz dobra dobra felsefe den başlayıp, spor'a kadar giden çok konuları tatlı bir muhabbet şeklinde konuşacağız.

Son düzenleme:

Merhaba Simgecim,
Saygı değer Gökmen Abi,

Ilk önce yeni program Hayırlı olsun demek istiyorum.

Gökmen Abi nın dediği gibi Sarper aslında iyi ve sevdiğimiz bir kardeşimiz dır. Keza Göztepeli Serkan. İlk zamanlar ikisi de forumda bireysel bir şekilde yol aldılar.

Ama ne olduysa artık ikisi artık forumun Siamese İkizler gibi bir tandem oluşturdular Ayrıca belli spekülasyonlar göre Serkan, Sarper'i bir gün kaçırdığı söyleniyor. Sarperin, Serkan yakınlaşması ve daha samimi görmesi çok enteresan keza. Sarper'ın duyduğu Nefret enteresan bir şekilde sevgiye dönüştüğü gözleniyor GSC de. Bir güçlü bağlantı oluştu.

Bu sabah da tesadüfen "Psikoloji Bugün" adlı magazini okuduğum. Stockholm Sendromu diye birşey icat ermişler Avrupalılar.

Bu sendroma adını veren olay 1973 yılında stockholm'deki başarısız bir soygun girişimi sonucu ortaya cıkmıştır. kreditbanken isimli bir bankayı soymaya kalkan soyguncular kuşatılınca bankada bulunan 4 kişiyi rehin almışlar ve altı gün boyunca direnmişlerdir. altı günü sonunda polis operasyonu sırasında rehineler kurtarılmaya aktif olarak direnmişlerdir. daha sonra ise soyguncular aleyhine tanıklık etmeyede yanaşmamışlardır hatta para toplayıp savunmalarına yardımcı olmuşlardır. bu olaydan sonra psikolojide benzer rehine-rehinci olaylarındaki yakınlaşmaları tanımlamak için kulanılan bir deyim haline gelmiştir.

Gökmen Abi ye tecrübelerine dayanarak sözü bırakmak istiyorum.

Bir Stockholm Sendromu mevcut mu?
Kesin olan ...bir aşk-nefret ilişkisi olduğu aşikâr.

Son düzenleme:
Üst Alt