GSC Nightline | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Nightline

GSC Nightline

6135c4961342ac7a842801ed6a1273c6.jpg

Gece (Bay)Kuş musunuz ?
Uyku tutmuyor mu ?
Sohbet mı etmek istiyorsun?

GSC Nightline sizi misafir ediyor...

Bugünlük Nightline şarkıları DJ Arif dan:

YouTube

Nasılız Beyler ?

#SizinLikelarınızİleYaşıyorum

Son düzenleme:

Öyle günler olduki senle
Konuşmasam olmaz ki
Resimleri bir yana atmak hiç olmaz ki
Seni unutturmaz ki

YouTube

Yaş kaç Batuhan

18 hocam'da, ne oldu ki?

Mezun oldum ben, etüt kursuna gidiyorum böyle bu saatlerde ve öğleden sonra 4:50'ye kadar boşum.:red: Testleri, ödevleri bitirdikten sonra rahat rahat burdayım. Hedefim Tarih bölümünden ilerlemek, felsefede olabilir.. Sınav sistemini açıklasalar daha net bir şey düşüneceğim, eski sistemde Sosyal Hizmletler düşünüyordum veya Sosyoloji.:hat:

Son düzenleme:
18 hocam'da, ne oldu ki?

Mezun oldum ben, etüt kursuna gidiyorum böyle bu saatlerde ve öğleden sonra 4:50'ye kadar boşum.:red: Testleri, ödevleri bitirdikten sonra rahat rahat burdayım. Hedefim Tarih bölümünden ilerlemek, felsefede olabilir.. Sınav sistemini açıklasalar daha net bir şey düşüneceğim, eski sistemde Sosyal Hizmletler düşünüyordum veya Sosyoloji.:hat:
Tarih ve Felsefe çok enteresan bilimler
Tabiki iş bulma konuları zorlayabilir.

Ama hep derim. Ilgi ve sevgi duyduğun işi yapmak en güzel şeydir.

Manitalik durum varmı Batuhan.
Bir tecrübeli üye nasihatı: Çok bekleme. ;)

Manitalık bir duruma ayıracağım bir zamanım şimdilik yok hocam :) Bana bu yaşlarda gereksiz uğraş gibi geliyor, pek de ilgimi çekmiyor.. Kitaplar, bloglar, yazılar kısacası zamanımı bilgiye ayırmaktan daha çok haz duyuyorum. Manita işinide zamanı gelince halledebilirim diye düşünüyorum, çok kısa sayılmayacak bir ilişkim oldu bu yaşta ama bana hitap etmediğini yaşayarak tattım :red: Yada benim şansıma öyle oldu.

Son düzenleme:

Bi insan avatar konusunda ancak bu kadar maymun iştahlı olabilir yani arif..

Bravvo yani.. Tebrikler !...

Oy9l8A.gif

Son düzenleme:
Manitalık bir duruma ayıracağım bir zamanım şimdilik yok hocam :) Bana bu yaşlarda gereksiz uğraş gibi geliyor, pek de ilgimi çekmiyor.. Kitaplar, bloglar, yazılar kısacası zamanımı bilgiye ayırmaktan daha çok haz duyuyorum. Manita işinide zamanı gelince halledebilirim diye düşünüyorum, çok kısa sayılmayacak bir ilişkim oldu bu yaşta ama bana hitap etmediğini yaşayarak tattım :red: Yada benim şansıma öyle oldu.
Çok enteresan. Kız tavlama yaşı sanki kat kat geç oluşuyor yeni nesiller de. Bende senin gibi düşünüyorum bu konuda bu ara.

Üst Alt