GSC Önerileri / Nerede - Ne Yenir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nerede - Ne Yenir?

Merhaba Arkadaşlar,

Bu hafta sonu Kıbrısa gezmeye gidiyorum. Bu doğrultuda nerede neler yiyebilrim, neyi ünlüdür gibi bilgileri internetten araştırırken aklıma GSCIMBOM ailesinde bu bilgilere sahip bir çok arkadaşımızın olacağı aklıma geldi ve onlara sormayı düşünerek bir konu açtım.

Tam bu sırada Üyelerimizin yaşadıkları yerlerden veya daha önce gittikleri yerleden Yeme/İçme Mekanları hakkında buraya öneriler sunabileceğini ve bu bilgilerin çok işimize yarayaracağını düşündüm. ( yemek yemeyi ve özellikle önerilen yerde ağız tadıyla yemek yemeyi çok severim ):asd::asd::asd:

Bu konunun ne kadar ilgi çekeceğini göreceğiz...

Cevap: GSC Yeme/İçme Mekan Önerileri...

İlk Öneri benden...

Ünlüer Gurme - Ana Sayfa

Hafta sonları Brunch keyfi yapmak isteyen arkadaşlara zengin çeşidi ile Ünlüeri öneririm.

Hangisinden yiyeceğinizi şaşırdığınız ve özellikle ilk bahar ve yaz aylarında çok güzel düzenlenmiş bahçesinde zevkle zaman geçirebileceğiniz bir yer.

Halit DELİORMANLI Öneriyor:)

Cevap: GSC Önerileri / Nerede - Ne Yenir?

Forumda yemek yemeyi seven ve bundan zevk alanların sayısı çok az sanırım:)

Tamer Kaptan -Murat Durgun sizleri bu konuya bekliyorum... :)

Ocakbaşı sevenler taksimdeki kirvem ocakbaşı na mutlaka gidin.Özellikle çöpşiş uykuluk mukemmel..

İtalya Mutfağından:

Espresso Parfesi

Granita

PAREOLU SOSİSLER

KURUTULMUŞ DOMATESLİ FOCCAIO

Portekiz Mutfağı:

Algarve Usulü Balık

Arroz Doce

Amerikan mutfağı:

Elmalı Coleslaw

California Roll

Kentucky Usulü Kızarmış Piliç

California Roll gibi özenti icatları söylemek yerine direk suşi deyin şuna... :)

Sizlern ricam daha önce gittiğiniz ve yemeklerinden memnun kaldığınız yerleri ve yiyecekleri burada önermenizdir.

Sizlerin verdiği bilgiler doğrultuda bizlerde bu mekanlara gidebiliriz. :) Kulaklar çınlamasın...

Üst Alt