GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...


İlçe - Belde - Koy - Apart - Motel - Otel önerilerinizi bekliyoruz...Takdir edersiniz tatil insanlar için çok önemlidir ve tatil yeri seçimi çok önemlidir.

Yapacağınız tercihler tatilinizi rezil veya vezir edebilir.Tatillerin güzel ve eğlenceli geçmesi için önerilerinizi bekliyorum
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...İşte bu çok güzel bir konu.

Antalya Selge Beach hakkında bilgisi olan var mı?
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...Sakin ve güzel bir yer diyorsanız, Datça-Erdek tarzı yerler bence çok güzel. Çeşme/Alaçatı'da güzeldir bence.
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...Ucuz tatil isteyenler, Tekirdağ - Kumbağı tercih edebilirler. Ben gittim çok güzel bir yer

Macera arayanlarda, Ayder yaylasına çıkabilirler
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...muğla - gökova - erdem otel (küçük bütçeli tatil için mükemmel biyer)marmaris - green platan otel (herşey dahil otel)
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...Gökova hakkında söyleyebilceğim tek şey:İnsanlar hayatlarında en az 1 kere gidip Gökovayı görmeli.
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...Bodrum, Marmaris, Fethiye, Alanya, Kemer, Kuşadası hepsine gittim ama Çeşme gibisi yok.
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...Ben Ayvalık'lıyım biraz anlatayım burayı belki gelen olur :)

Burada Şeytan Sofrası Cunda Adası ve Sarımsaklı meşhurdur Şeytan sofrası baya yüksekte biryer çıktınmı bütün adalar ayaklarının altında turistlerin ilk uğradığı yerdir.Cunda adasında bir sürü lokanta var yazın küçük çarşılar açılır tarihi bir kilise var 5 yıldızlı bir otelde var Haliç Park.

Sarımsaklı dada bir sürü otel Aynı Marmaristeki İçmeler fethiyedeki ölüdeniz gibi buradada 12 km lik uzun bir sahil 1 tane 5 yıldızlı otel var Temizel diye onun dışında pek çok 3 ve 4 yıldızlı oteller var Şimdi kapalı çarşı açılıyor yazın buralarda adım atacak yer bulamazsın Bir sürü eğlence.Denizide çok temizdir

Ayvalık merkezde pek bir şey yok arkalara gidersen bir sürü yunan evleri var birde uzun bir çarısı var ama burayı sarımsaklı cunda meşhur kılar.Bizdeki belediyecilik çok kötüleşti adamı seçtik seçeceğimize pişman olduk mahvetti merkeziEğer gelirsen bir Ayvalık tostu yemeden gitme derim ;)Ayrıca Akçay Altınoluk Ören gibi beldelerde yakındır oralarda gezilmeye değer
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...@Can Tansü Site onursal üyelerinden Meric Babacan'da Akçay'lıdır. Geçen yaz Akçay'a gitmeyi düşünüyordum ama son anda Kumbağa gitmiştik.

Bir gün Akçay'a - Ören - Ayvalık hattına gitmeyi düşünüyorum.
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...Marmaris derim ötesinede leş derim( tabiki bu işler görecelidir )
 
Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...kackar-daglari.jpg
Burada balık tutmanın verdiği keyif başka bir yerde olamaz sanırım.

Kaçkar dağının zirvesi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt