GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

sarımsaklı da yok aynen ben gecen sene gitmistim .. ama kesin görmen gereken bi yer var abi cunda adası

Bu yaz Bodrum Voyage'ya gidiyorum kısmetse umarım beni tatmin eder ancak neden bilmiyorum en çok huzur bulduğum yer Ayvalık/Cunda.

Kısmet olursa emeklilikten sonra oraya taşınmayı düşünüyorum.

2 sene önce Turgut Reis / Bodrum' a gittim.

Kaldığım otel, denize sıfır olan ve barlar caddesine sıfır olan,

Mandalinci Spa & Wellness.

Otel'in denize manzarasında, tam karşısında bir ada ki, benim en sevdiğim manzaradır.

Kendi özel plajı var ve kumsal, dışarıdan kimse kumsala sokulmuyor.

Herşey dahil gittim.

Turgut Reis şehir merkezine ve marinaya yürüme mesafesinde...

Orada kurduğum güzel arkadaşlıklardan mıdır bilemem ama aklım hala orada :)

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g298664-d300941-Reviews-Mandalinci_Hotel-Turgutreis_Bodrum_Peninsula_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Gecen Yaz , Sardunya Adasina git'tim...Havasi gercekden cok güzel :)

Türkiyedekiler pek yurt'disina cikmiyorlar galiba(vize problemi ?)... Avrupa'da baya gezenilecek yerler var.

abi en iyisi bodrum world of wonders derim cekilirim aranızdan ..

Evet en iyi Wow o imiş. Lara 'daki Topkapı palace ve Kremlin palace başarısız zira... Arada sınıf farkı var deniyor.

Ama bodrum Wow 'un da plajı pek iyi değilmiş.

Gecen yıl gittiğim queens park resort Tekirova'dan daha memnun kalmıştım.

Benim için açık ara en iyi plaj ılıca plajidir ve oradaki sheraton Hoteldir.

bodrum kale pansiyon 15 euro geceligi hemde barlar sokaginda (bayanda atabiliyorsunuz pansiyona sorun yok yani)

arkadaslar bende bu sene ilk defa Izmire gidecem esimin memleketine. 3 hafta kalacaz. izmir yakinlarinda tavsiye ettiginiz neresi var ?

birde kusadasi mi Cesme mi ?

Evet en iyi Wow o imiş. Lara 'daki Topkapı palace ve Kremlin palace başarısız zira... Arada sınıf farkı var deniyor.

Sheraton Ilıca plajı sanırım Çeşme'nin en kötü plajıdır, inanılmaz dalgalı zira.

Boyalık, Pırlanta, Altınkum, hatta Dalyan plajları Çeşme'nin daha güzel plajları olarak örneklendirilebilir.

ne bicim istir anlamadim gitti, Cesme ye gidenler memnun degil sen hepsinden iyi diyorsun. birde gidenler cesmenin denizi kokuyor diyorlardi

ben her sene alaçatıya gidiyorum tatil için. kokuyormuş diye bir şeyi ilk senden duydum. plaj olarak da herhalde en iyisi ılıcadır. onun haricinde altınkum iyidir. ama ben bunların 2'sine de genelde gitmiyorum dalgalı denizi pek sevmediğimden dolayı. devamlı paşa limanı diye bir koy var, orada girerim denize. çok fazla kalabalık olmayan, kumsuz, dalgasız hoş bir yer.

wow kremlin ve topkapı kalitesine göre pahalı.antalya tarafında tercih edilmesi gereken tek bölge kemer.bende quenn park resort un yanındaki corinthia da 5 sene tatil yaptım.tekirova cok güzel.bu senede çocuk için rixos sungate i sectim.bakalım nasıl orası

Üst Alt