GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..


1239554731090udinese_floro_flores_esulta.jpgDeğerli üyelerimiz,Kulübümüzün Udinese'de forma giyen 27 yaşındaki hücum oyuncusu Antonio Floro Flores ile ciddi şekilde ilgilendiği ve anlaşma noktasına geldiğini bildirmekten memnuniyet duyarız. Transfer elbette kesinleşmiş değil, fakat kulübe yakın kaynaklarımızdan gelen bilgiye göre Rijkaard'ın isteği doğrultusunda oyuncunun transferinde ciddi bir aşama kaydedildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Gelişmeleri bizden takip edebilirsiniz.GSCimbom özel haberidir, kaynak gösterilmeden kullanılmaz...
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Böyle birşey olursa çok güzel olur. hem takım hemde sitemiz açısından
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Negatif yorumunuz varsa, bu kez yazmak serbest muhalifler. :)Ama bilmiyorsanız sorun aydınlatalım, biliyor ve eleştiriyorsanız başımızın üstüne...Umarım gerçekleşir bu transfer ve kulübümüze hayırlı olur.
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Demek Rijkaard özel olarak istedi,o zaman bize hayırlı olsun iyi oyuncu demekten başka bişey düşmez :)
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Peki madem kulübümüz Rijkaard'ın isteği doğrultusunda ilgileniyordu bugün destek toplamak için açılan topicin amacı neydi :)
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Kesinleşmeden açıklamanız bana göre yanlış. Tabi arkadaşın dediği gibi bir "Prepelita" vakası değilse.
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Demek Rijkaard özel olarak istedi,o zaman bize hayırlı olsun iyi oyuncu demekten başka bişey düşmez :)Her ne kadar Rijkaard'ın talebi olsa da transfer edilecek futbolcular ile yönetimin onayından sonra görüşmelere başlanıyor. Bugün açılan konudaki desteğimiz teknik ekip için değil yönetimi ikna içindi. Görüldüğü gibi başarılı da oldu.
 
Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..Asıl mevkisi santrofor olan ve kanatlarda da oynayan kaliteli bir futbolcuya ihtiyacımız var. Flores ilaç olur.
 
Üst Alt