GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

Cevap: GSC Özel Haber: Antonio Flores Galatasaray'a doğru..

[video=youtube;gYZrvG95HMw]https://www.youtube.com/watch?v=gYZrvG95HMw&feature=related[/video]

Olay reklam, olta, balık muhabbeti değil. Konu ciddi. İlk mesajda belirtildiği gibi.

Sizce GSCimbom bu tür ucuz işlere girebilecek bir platform mu? :)

Eger dedigin gibi bir durum mevcut ise, Rijkaard ve takimin gecirecegi her saniye Galatasaray adina kayiptir.

Ya sadece bir yorum.

Fakat yönetime de hak vermemek elde değil. Yani Flores ismi çıktıktan sonra söylenilenlere bakınca haklı oldukları ortaya çıkıyor. Heyecan vermezmiş. Yeni stadda görmek istediğimiz oyuncu değilmiş falan filan.

Yani taraftar olarak yönetime en büyük baskıyı biz yapıyoruz. Yani takıma en büyük zararı aslında biz veriyoruz.

bu futbolcu udinesedeyken dikkatimi çekmişti şimdi de napolide umarım alırız bizim için çok yararlı olur

Gezgin bir forvet, gerektiginde kanatlarda ve santrafor arkasi oynama meziyetleri var. Necati veya Deivid'i aklina getirirsen cevabini alirsin.

Sevgili Mete,

Ben yazmıştım ama, rica etsem detaylı bir inceleme yazabilir misin Flores'le ilgili, hem scout forumuna, hem bu topice.

Yönetim 100 kişinin lafına mı bakacak Allah aşkına.İşin içinde başka bişey var.Eğer yemlemeyse yazık.Değilse yönetime yazık.Bu konunun elle tutulur hiçbir tarafı yok.

Yönetim ve Rijkaard 'ın istedikleri değil, Serhat 'ın istedikleri gelsin.

Tüm kalbimle destekliyorum bu durumu.

- - - -

Yahu Serhat alem adamsın.:)

Soru: Yönetim ve Rijkaard'ın istedikleri gelince başarılı olduk mu?

Cevap: Hayır, olmadık.

Şu anda yönetim benim söylediklerimi yapıyor. Herkes "Keita'yı takımda tutalım" derken, ben yollanmasını istemiştim. Öyle de oldu. Barış ve Elano'yu da yollayacaklarını umuyorum. Ama Floro Flores'i istediklerine göre, yine yanlış yola sapmışlar.

Ya sevgili yönetim.İlk defa böyle bir işe kalkışıyorsunuz umarım yanılmazsınız öncelikle..Yalnız cidden yönetimle aranızda bir bağ varsa..Forveti falan geçtim ben orta sahayla ilgili 2 kelam edin..Futbolcu ismini de geçtik :D Bari bildiklerinizi yararlı olup olmayacağını 2.etap kamp çalışmalarına katılıp katılmayacağını..Elano konusuna falan da bir açıklık getirin..

Bu transfer haberi doğruysa ilk söyleyen siz olacaksınız..Dolayısıyla ilk ağızdan alıyorsunuz bu haberleri diyebiliriz..Yav kim gelecek ortasahaya nasıl biri..Serhat beğenir mi :D :p

Hayırlı olsun,olursa haberi ilk duyuran GSC ailesi olarak gurur duyarız.

Bu şahsın bonservis bedeli 5 milyon euro gözüküyor bu para verilip alıncaksa yazık olur.

Ya sadece bir yorum.

Fakat yönetime de hak vermemek elde değil. Yani Flores ismi çıktıktan sonra söylenilenlere bakınca haklı oldukları ortaya çıkıyor. Heyecan vermezmiş. Yeni stadda görmek istediğimiz oyuncu değilmiş falan filan.

Yani taraftar olarak yönetime en büyük baskıyı biz yapıyoruz. Yani takıma en büyük zararı aslında biz veriyoruz.

Carrusca geldi Maradona gibi karsilandi, Inamoto geldi Ronaldinho'lu videolari ile umut beslendi, Mustafa Sarp, Mehmet Topal ve Elano gibi oyuncularla cag disi top oynayan bir takimi izlemek icin her hafta stadi doldurdu, nerede ise 10 senedir cekmedik dert tasa kalmadi hala tam destek full destek hic bir zaman olmadigi kadar kulubunun arkasinda. Taraftar daha ne yapsin?

Arkadaslar forvete kim gelirse gelsin Baros´u kesemez. Flores cok yerinde bir alternatif olacaktir Baros´un yoklugunda, zamani geldiginde Baros ile birlikte oynayacagi maclar da olacaktir. Sonucta forvet hattina cok pahali bir oyuncuyu almak mantikli olmazdi cünkü sistemimiz belli. Baros ve Batdal yeterli degil diyorduk 3 kulvarda. Flores secimi de yerindedir diye düsünüyorum. En azindan forvet bölgesine Flores capinda adamlarin alinacagini düsünüyorduk ve istiyorduk zaten. Bizim bu sene en büyük yatirimlarimiz orta sahaya olacak. Flores de Baros´un iyi bir alternatifi olacaktir. Gerektiginde kanatta da oynar özel durumlarda.

Şu bir gerçekki, bizim yedek forvete kesinlikle ihtiyacımız var. Flores'in ben çok büyük bir paraya alınacağını tahmin etmiyorum.

Üst Alt