GSC Portal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSC Portal hakkinda ne düsünüyorsunuz ?

ben beğenmiyorum açıkcası, geliştirilmesi gerekiyor.. portal çok karışık..sade olmalı gereksiz haberler konmamalı kendine özgü bir indexi olmalı (örn:antu ve forza) .

Yorum kısmı sola yapışık görünüyor biraz daha sağa kaydırılmalı.

İdare ederi seçtim çünkü hiç kullanmıyorum. Favorilerime direk forum ekli ve oraya giriyorum. Çok nadir forumda açılan başlıklardaki bir portal haberi dikkatimi çekerse açıyorum. Yani iyi yada kötü diyecek kadar incelemedim :(

Cevap: GSC Portal Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

ben seviyom. :ka21: yanlız sayfa biraz daha COOL olsun acılısa 3d bir aslan resmi koyung ve SAMPIYONUN PORTALI yazıng bakam!

Webaslan çok gerekli olduğu için sanırım her gün tık yapıyorsunuz/yapıyordunuz. Sanırım yeterince görüş aldık, bu görüşler bizim için yeterli.

Teşekkürler.

niye nefret ediyonuz lan ? napıyoki olm portal size ? tum haberleri guncel olarak yetistiriyoruz, her bilgiyi duzenliyoruz. man utd vs.'nin portallarından cok daha kapsamlı portalımız var [adamlar gunde 1, 2 haber ya koyuyor ya koymuyor] ki onlar bile tıklanma rekoru kırıyor.

Ben nefret etmiyorum gereksiz buluyorum. Sırf portalda yeni haber olsun diye saçma sapan haberler konuluyor. Foruma konulan haberleri görmek için illa portala gitmekte saçma. Portal madem bu kadar işliyor neden kimse portaldaki haberlere yorum yapmıyor ?

Nefret etmek , insanlara iyilik yaranmıyor herhalde, nefret edilecek ne yapmışız, ayıp yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt