GSC Rütbelerini Değerlendiriyoruz (Anketli ve Dobra Dobra) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Rütbelerini Değerlendiriyoruz (Anketli ve Dobra Dobra)

Revize Gereken Rütbeler Hangileridir?

• Kullanılan toplam oy
    49
Ben rütbe reformu yapılmadan önce yani eski parçalı üye rütbesini çok seviyordum. Ondan başka bir rütbeye geçince üzülmüştüm en beğendiğim buydu.

Yalnız rütbe reformundan sonra şu anki mevcut rütbem en beğendiğim. Çok güzel yapmışsınız :hat:

sent via GSC

Son düzenleme:
Ben rürbe reformu yapılmadan önce yani eski parçalı üyeli rütbesini çok seviyordum. Ondan başka bir rütbeye geçince üzülmüştüm en beğendiğim buydu.

Yalnız rütbe reformundan sonra şu anki mevcut rütbem en beğendiğim. Çok güzel yapmışsınız :hat:

sent via GSC

10 bin mesaj bana da ver de ben de rütbe atlayayım.Sen de rütbeni korumuş olursun.

10.000 verince ben parçalı ya geri düşmüyorum ki. Hem şimdiki rütbe den ötesi de yok benim için.

GSE nin de bir gün verileceğini de sanmıyorum zaman zamam Sinan gibi cins heriflerle uğraştığım için :D

sent via GSC

Yok ama rütben aynı kalıyor anlamında dedim espri yaptım yani. :D

Sen benle çok uğraşıyorsun ondan vermiyorlar sana.

Ben rürbe reformu yapılmadan önce yani eski parçalı üyeli rütbesini çok seviyordum. Ondan başka bir rütbeye geçince üzülmüştüm en beğendiğim buydu.

Kardeşim bunu sana yapmak istemezdim lakin öyle bir orta açmışsın ki dayanamadım;

BlHqqk-CUAA9f8e.jpg

İyi forumlar.

Hepsini bir şekilde mesaj atarak kazanabilirsiniz. Ama Galatasaray Efendileri aynı Türk Silahlı Kuvvetlerinde ki Mareşal rütbesi gibidir. Bekleme ile alamazsınız. En özeli de budur. ;)
Galatasarayı Efendileri bir tanedir. ;)
7 yıldan beri üyeyim ondan önceki yıllarda da üye olmadan forumu okuyordum tek bir gün bile ceza almadım ama hala GSE olamadım neye göre veriliyor bu GSE hala anlamış değilim . 1-2 yıllık üyeler bile GSE rütbesi aldı hatta Bayern Münih taraftarı Pep Perke bile GSE almıştı ben alamadım ilginç :)

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7 yıldan beri üyeyim ondan önceki yıllarda da üye olmadan forumu okuyordum tek bir gün bile ceza almadım ama hala GSE olamadım neye göre veriliyor bu GSE hala anlamış değilim . 1-2 yıllık üyeler bile GSE rütbesi aldı hatta Bayern Münih taraftarı Pep Perke bile GSE almıştı ben alamadım ilginç :)

Gse uyesi olmaniz icin Gse baskani tarafından ozel mesajla davet edilmeniz gerekli mesaj yada yil ile alakasi yok.

Kendisi master jedi gibi birsey ve rutbesiz olarak takilmaktadir forumda hic begenisi yada mesaji yoktur sadece gözlemler ve layik bulursa sizi bulur.

Uzgunum ismini veremem cunku üyeliği her ay random bir isimle degistirilir

Casper Via A1 cihazimdan Gscimbom mobil uygulamasi ile gönderildi.

10.000 USD kadar bir miktarcik parayi üst yetkililerden birisinin hesabina yatirinca tak diye yapiyorlarmis.

Üst Alt