GSC Rütbelerini Değerlendiriyoruz (Anketli ve Dobra Dobra) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Rütbelerini Değerlendiriyoruz (Anketli ve Dobra Dobra)

Revize Gereken Rütbeler Hangileridir?

• Kullanılan toplam oy
    49
Merhaba arkadaşlar,
Bugün forumdaki sınıflarımızı belirleyen, rütbeler dosyasını hep birlikte açalım istedim.

Bilmem bana katılır mısınız ama ilk başta rütbe seviyelerimizi, kolayca atlatırken sonraları bu iş çığırından çıkıyor.
BALbYG.png

Rütbelere baktığımız zaman; belin panteri veya, şef gümüş kıvrım ve baba gündüz bana hiç bir şey ifade etmiyor. (Yaşımdan dolayı olabilir) Nerdeyse 10 numaralı Hagi rütbem gitmesin diye post atmayacağım o derece :D
Konuya çoklu cevap verebileceğiniz bir anket iliştiriyorum. Değişikliğe gidilmesini istediğimiz veya revize olması gereken rütbe varsa dobra dobra yazalım.. :hat:

Dipnot olarak: Hagi, Sneijder ve Drogba gibi özel adamlar içinde rütbe eklenebilir. :hat:

Son düzenleme:
mesaj sayıları aralığının artırılması lazım şöyle daha uygun olacaktır.

sarı üye 250

kırmızı üye 1000

parçalı üye 2500

tecrübeli üye 5000

Aslan üye 10000

....... 20000

....... 30000

Taçsız Kral 50000

GSC Efsanesi 100000

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bu arada Aslan üye olarak hiç kalamadım bu değişiklikten ötürü.

Açıkçası mesaj sayım hiç artmasın hep aslan üye kalsam , isterdim..

katılıyorum..

bir çok ara rütbeye gerek yok..

bence mesaj adedine göre rütbe olayı da gereksiz..

"Aslan Üye" rütbesi bu forumda en sevdiğim rütbe.. :D (olmaz ya) 1 milyon mesaj da atsam ismimin altındaki yazının eğer mümkünse bu şekilde kalmasını talep ediyorum.. forum yönetiminin gereğini yapıp benim rütbemi sabitlemesini arz ederim..

hayatı olduğu gibi sevmek diye buna derim.. :asd22:

ulan aynı şeyi yazmışız :hat:

Son düzenleme:
tam istediğim "parçalı üye" rütbesindeyim. rütbem yükselirse mesajımın düşürülüp tekrar parçalı üyeye getirilmesini rica edeceğim.

kendi rütbem diye söylemiyorum en iyi rütbe parçalıdır. ola ki mesaj sayım geçerse survivor konusundaki mesajlarım silinsin

Tecrübeli üye haricindeki bütün rütbeler galatasaray efsaneleriyle ilgili rütbeler ama tecrübeli üye değil.Bence 2000 mesaja aslan üye,5000 mesaja da büyük kaptan Bülent Korkmazı hatırlamak için 'cengaver üye' veya 'cesur yürek üye' rütbesi verilebilir.

Hepsini bir şekilde mesaj atarak kazanabilirsiniz. Ama Galatasaray Efendileri aynı Türk Silahlı Kuvvetlerinde ki Mareşal rütbesi gibidir. Bekleme ile alamazsınız. En özeli de budur. ;)
Galatasarayı Efendileri bir tanedir. ;)

Forumun en elit , en kaliteli , üst düzey grubu GSE tayfasıdır.

Çok özel şart ve sınavlara tabii tutularak , özgeçmiş ve aile soyağacı didik didik edilerek seçilen , tabiri caizse 1st class premium sınıfı temsil etmektedir.

Futbolcu ve T.D rütbeleri kalkmalı sadece Taçsız Kral kalmalı onunda post rakamı 30 bine düşürülmeli. Ya da başlangıç rütbelerini kaldırırsın. Sarı Üye tecrübeli üye filan bunlar çok da lazım durmuyor.

Hepsini bir şekilde mesaj atarak kazanabilirsiniz. Ama Galatasaray Efendileri aynı Türk Silahlı Kuvvetlerinde ki Mareşal rütbesi gibidir. Bekleme ile alamazsınız. En özeli de budur. ;)
Galatasarayı Efendileri bir tanedir. ;)

Yani diyorsun ki; ''GSE ve diğerleri var, diğerlerinin isminin ne olduğu olduğu faso fiso!'';)...

Katılmıyorum; rütbe şovenizmi yapmayalım, tevazu biz elit kesimi daha da değerli kılar nitekim!:eek:ley::)...

GSE ve GSC Efsanesi rütbelerinin, şahsıma en çok hitap eden rütbeler olduğunu belirtmekte bir beis görmüyorum. Bazılarını rahatsız etse dahi Serkan Şafak kardeşimi bu noktada tek geçiyorum.

İyi forumlar.

GSC Efsanesi rutbesinin GSE rutbesinden degerli oldugunu belirtmek zorundayim

Lutfen kisisel algilamayin

Yok hiç kişisel algılamam, önemsediğim bir şey de değil ama yanılıyorsun. GSE, mesaj sayısından bağımsız verilen tek rütbe. Herkes ''Efsane'' olabilir, içeriğine bakılmaksızın mesaj kasmaya bakar...

Neyse, uzatmak istemem. Latife olsun diye birkaç mesaj atmış bulundum, bu kadarı yeter...İyi forumlar.

Üst Alt