GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

GSC Scout Rütbesi

Değerli üyelerimiz;

Geçen hafta fikri ortaya atılan ve çok kısa bir zaman içerisinde uygulamaya koyduğumuz bu rütbenin sizlerinde ilgisini çekeceğini umuyoruz. Bu rütbeyle forumumuzda “Scout” görevini üstlenecek kişiler sizlerin fikir ve düşüncelerinizi paylaşmanız için gerekli araştırmaları yapıp futbolcu önerecekler. Bu rütbeyle sizlerin transferler hakkında, yapılmasını istediğiniz ya da yapılacağını düşündüğünüz, yorumlar yapmanız daha da kolaylaşacaktır. Bu rütbe için gerekli isimleri düşünürken tavsiyeler üzerine yaptığımız araştırmaların yanı sıra, bildiğimiz ve güvendiğimiz isimleri de buraya getirmekten kaçınmadık. Bu rütbeye getirilen isimlerin, rütbeyi kötüye kullanma ve/veya bu işi ciddiyetsizlik içerisinde sürdürme gibi düşüncelere sahip olmadıklarına emin olabilirsiniz.

Bu rütbe için aradığımız kriterleri sizlerle de paylaşarak ciddiyetimizi gösterebiliriz;

*** Düzgün Türkçe kullanımı,

*** Futbol takımımızı yakından takip eden diğer bir deyişle takımla yatıp takımla kalkan isimler

*** Avrupa ve Dünya Liglerinden an ve an haberdar olmaları

*** Futbol piyasasını iyi takip etmeleri;

Bunu açarsak eğer;

Transfer piyasasında hangi oyuncuların ne kadar ücrete transfer oldukları, yıllık ücretleri hakkında bilgileri olmaları –ya da araştırmaları-, takımın bütçesiyle doğru orantılı olacak şekilde ihtiyaç duyulan “mantıklı transfer önerileri” olmalı.

GSC Scout Forumu’nun özelliklerini de şöyle sıralayabiliriz;

***Bu foruma açılan her konuya tüm üyelerimizin yorum yazabilmeleri ve görüşlerinin alınması.

***Bu foruma her üyenin girmesine izin vermek fakat her üyenin konu açmasının önüne geçmek. Bu konu açacak isimler de yönetimin seçeceği “GSC Scout Rütbesi”ni taşıyacak isimler olacak.

GSC Scout Rütbesi’ne sahip kişiler ise şöyle;

...

Yeni uygulamamız hakkında şimdilik bildireceklerimiz bu kadar. Herkese hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle. İlginizi bekliyoruz.

GSC Yönetimi

Cevap: GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Mete Alparslan, Tuna Şekerciler, Cenk Yelkenci, Onur Arslan, Erhan Karkucak, Hakan Tan GSC Scout rütbesine getirilmişlerdir.

Soru : Bizim avatarlarımız artık görünmeyecek mi?

soru:bunun için ayrı bir sayfa açılacak mı?

öneri ve görüşleri nereye yazacağız?

Soru : Bizim avatarlarımız artık görünmeyecek mi?

Avatarlarda bi problem yok. Rastgele bi avatar yükledim ve gözüküyor. Kendi belirlediğin bir avatarı yükleyebilirsin.

soru:bunun için ayrı bir sayfa açılacak mı?

öneri ve görüşleri nereye yazacağız?

Erhan'ın da belirttiği gibi en kısa zamanda.

Uyarı: Öngörülen Resim ebatı 50 x 50 Pixel ve 19,5 KB (Kilobyte) ´dir.

Şöyle söylüyor ve yüklediğim resim de küçük çıkıyor Can.

Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar , rutbeleriniz çok güzel , artık önereceğiniz adamları bekliyoruz :)

Avatarlarda bi problem yok. Rastgele bi avatar yükledim ve gözüküyor. Kendi belirlediğin bir avatarı yükleyebilirsin.

Erhan'ın da belirttiği gibi en kısa zamanda.

can,şimdilik yazacak yer hazırlanıncaya kadar yazmıyoruz öyleyse.ben mi yanlış anladım?

Uyarı: Öngörülen Resim ebatı 50 x 50 Pixel ve 19,5 KB (Kilobyte) ´dir.

Şöyle söylüyor ve yüklediğim resim de küçük çıkıyor Can.

Limiti standart ölçülere getirdim. Normal limitlerde artık.

can,şimdilik yazacak yer hazırlanıncaya kadar yazmıyoruz öyleyse.ben mi yanlış anladım?

Araştırma vb yazabilirsiniz. O süreye kadar Mete'yle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Lig lig ayrılalım daha iyi olur.Yazacaklarımın %90 G.Amerika'dan olacak.

Benim sorunum çözüldü, kim çözdüyse teşekkürler. :)

Ulan kaçırdık bu olayı.Ben de İskandinav futbolu ile ilgili yazardım.

can kardes, bana da rütbe verilmesi icin mete kardes msj atti, sen de benden arastirma yazisi istedin, sana gönderdim, ulasti mi acep sana, okuyabildin mi?

eger lig lig olursa, almanya ligi icin baya iddialiyim, malum gurbetciler falan, baya oyuncu bulurum diye tahmin ediyorum.

Üst Alt