GSC Scout Uygulaması Başladı...


Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...Emsal "ismilazımdeğil" siteden pek ala daha oturaklı, araştırılmış işler çıkacağına inancım tam. Hayırlısı :)
 
Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...Football Managerdan takımına futbolcu beğenip burada anlatan ergenler köşesi olmaz umarım..Çok merak ediyorum nasıl bir uygulama olacağını.
 
Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...Football Managerdan takımına futbolcu beğenip burada anlatan ergenler köşesi olmaz umarım..Çok merak ediyorum nasıl bir uygulama olacağını.Hiç merak etmeyin. En güzel kadroyu oluşturmak üzereyiz..Bu işi profesyonel olarak yapan isimde var.. Çok kaliteli olacak.
 
Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...Eheh mesajı silmiştim abarttım mı diye ama iyi düşünülmüş bir proje olacak demek. Merakla bekliyorum..
 
Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...Soyadı Şerbetçioğlu ile biten bir üye vardı sanırım bu işlerde çok iyi olan .Ekipte oda olacak mı acaba.Scoutgs'nin yorumcularından heralde dediğim kişi.
 
Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...Bu konu daha önce de sanki konuşulmuştu hafızam beni yanıltmıyorsa.Başarılı bir uygulama olacağı inancındayım.
 
Cevap: GSC Scout Uygulaması Geliyor... ÇOK YAKINDA...GSCimbom'a yakışır bir adım. Allah utandırmasın.
 
Üst Alt