GSC Sports Manager | 3.GSCimbom Football Manager Gazetesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Sports Manager | 3.GSCimbom Football Manager Gazetesi

Cevap: GSC Sports Manager | 3.GSCimbom Football Manager Gazetesi

2ivdyjd.jpg

kullandığı görsele bakın koskoca medyanın :eek:

nerde teknoloji nerde modernlik fransa 98 in topunu kullanıyorlar hala peh

Draft böyle gerçekleşirse A grubundan çıkanlar yarı final göremez :D Ben yarı final görürsem senin takımın karşısına çıkmam zaten Etoo falan da gelirse :p

Yahu alakası yok taktikler çok önemli bak defansi çizgi halinde tuttum 2 tane top sarkınca ofsaytta olmayınca golleri yedim. Yoksa çok sıkı ataklar falan yok rakipten birde bizimkiler golleri kaçırınca 2-0 bitmiş. Taktik gerçekten önemli Umut... Sen ne dersen de.. Birde ben Murat Kılıç'ı çok favori görüyorum. Kadrosu fena.. :D

Yahu alakası yok taktikler çok önemli bak defansi çizgi halinde tuttum 2 tane top sarkınca ofsaytta olmayınca golleri yedim. Yoksa çok sıkı ataklar falan yok rakipten birde bizimkiler golleri kaçırınca 2-0 bitmiş. Taktik gerçekten önemli Umut... Sen ne dersen de.. Birde ben Murat Kılıç'ı çok favori görüyorum. Kadrosu fena.. :D

E Murat'ın favori olmasının nedeni de kadro. Ben söyleyeyim zaten şampiyon B veya C grubundan çıkar bu draft da böyle gerçekleşirse net. Bence taktikler bir yere kadar işliyor.

E Murat'ın favori olmasının nedeni de kadro. Ben söyleyeyim zaten şampiyon B veya C grubundan çıkar bu draft da böyle gerçekleşirse net. Bence taktikler bir yere kadar işliyor.

Olur mu Fatih Can bence düzgün bir taktik belirleseydi gruptan çıkmıştı. Onun kadrosu çok iyi normalde ama oynatamadı. Bence bu çeyrek finalde elenen takımlardan gelecek olan oyuncularla birlikte favori kalmadı.

Ben bu oyundan ne ekmek yedim umut haberin yok senin ömrümü verdim lan yemedim icmedim okula gitmedim karıya gitmedim parmaklarımı cürüttüm muthiş bir tecrube var bende:D

Aklınızııııı Almaya geldikkkkkk

Japon bayragınıı acmaya geldikkkkk

Hayallerinizi yıkmayaaaa geldikkk

Teker teker koyup Sampiyon olmaya geldikkkkk

Sok... Sok... Sok... Teknik direktorlerin mac gunu oldugunu unutup evde kalmasi sonucu Hakki-Cahangir'in takimini trubunden bir taraftar yonetti.

Rezillik. Yarı finali unutun siz.. :p

Bizde bu sanssizlik varken elenen takim biziz diye dusnuyorum. :D Ilk kuralarda dusen dandik oyuncular, ve elde olan olan kalan iyi oyuncularim icin de dandik oyuncularin onerilmesi. Turu gectikten sonra yine dusen dandik oyuncular ve en iyi oldugum kanada dusen normal oyuncu. Ve yine en iyi oyuncularim icin onerilen dandik oyuncular (Senin onerdigin superdi, o ayri. :) ). Hakki'nin kadroyu gondermegi unutmasi, ve s. Butun olanlar elendigimizi isaret ediyor. :D Halbuki, 4-4-2 genis Diamond muthis oynardi takim. :)

Bizde bu sanssizlik varken elenen takim biziz diye dusnuyorum. :D Ilk kuralarda dusen dandik oyuncular, ve elde olan olan kalan iyi oyuncularim icin de dandik oyuncularin onerilmesi. Turu gectikten sonra yine dusen dandik oyuncular ve en iyi oldugum kanada dusen normal oyuncu. Ve yine en iyi oyuncularim icin onerilen dandik oyuncular (Senin onerdigin superdi, o ayri. :) ). Hakki'nin kadroyu gondermegi unutmasi, ve s. Butun olanlar elendigimizi isaret ediyor. :D Halbuki, 4-4-2 genis Diamond muthis oynardi takim. :)

........

Adamlara Ronaldo-Sanchez gelmiş konuşuyorlar hala :) Te ALLAM. Bizim takım yıldızı Benzema'ydı kadrolar geldiğinde.

Lass-Sanchez-Ronaldo ile takim olunmaz ki. :) Zor sartlarda mucadele ettik biz. :) Iyi ki, bir Nuri-Gourcuff takasini yapmagi basardi Hakki. :) Yoksa gruplarda kalmistik coktan. :D

Yalan beyler inanmayın böyle komplolara. Takımı bu hale getirenler utansın, takaslara çomak sokanlar utansın. ;););)

BU ARADA ERHAN NEREDE BU GAZETE?!!?! Yazsana bize olan haksızlıkları, uzatma dakikalarının 3 dakika ekstradn oynatılmasını!!!

PHWOZWO315913406sondakika.jpg

HAYRI CUND HASTANEDEN BILDIRIYOR

"UMUT SEZER PERISAN BIR HALDE"

21db50e221d04bfea4ae69424c013cd7.jpg

SEZER: "MAGLUBIYETIN VE YEDIGIM DAYAGIN UZUNTUSUNU YASIYORUM

SICAK GELISMELER AZ SONRA...

hc news

Üst Alt