Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

GSC Tahmin Oyunu Hakkında


Merhaba arkadaşlar, GSC Tahmin Oyunu sistemimiz ve forumumuz aktif olmuştur.Tahmin sistemi sıfırlanarak bugünden itibaren başlamıştır.Sıralamalar bugünden itibaren geçerli olacaktır.Tahmin oyunu hakkında ki bilgilendirmeyi aşşağıdaki anlatımdan edinebilirsiniz.Sezon sonunda ilk 3'e çeşitli ödüller verilecektir.

  • Tahmin Yarışması, GSCimbom üyesi olan herkese açıktır. Oyuna katılım ücretsizdir.
  • UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi ile birlikte toplamda 8 lig mevcuttur
  • Tahmin Yarışması'na katılmak için forumun üst bannerinde bulunan "GSC Tahmin Oyunu"'na tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Tahmin Yarışması, her hafta güncel puan sıralamasını sayfasında sunacaktır.Puanlama

Tahmin yarışması 3 farklı konuda puan verecektir.  1. Doğru Sonuç (3 Puan)
  2. Doğru Tahmin ve Gol oranı (2 Puan)
  3. Galip takımın tahmini (1 Puan)


GSC Tahmin Oyunu'ndan "Diğerleri" kategorisine tıklamanız durumunda "Tahmin Puanları Renk Ayarları"nı göreceksiniz.Renklerin üzerine tıklamanız durumunda renkleri değiştirme imkanına sahip olacaksınız.
Örn; Doğru Sonucu mavi, yanlış tahmini mor yapabilirsiniz..

Tahmin Alanı

En solda bulunan seçeneklerden birincisi sizi Tahmin Alanı'na yönlendirmektedir.

Tahmin alanında müsabakalar başlama vuruşu saatlerine göre sıralanmıştır. Bu sayfanın sonunda "KAYIT ET" diyerek tahminlerinizi kaydedebilirsiniz. Santra yapılana kadar tahmininizi değiştirebilirsiniz.


Eğer müsabakaları liglere göre sıralamak istiyorsanız sağ tarafta bulunan "Başlamavuruşu göre sırala" butonuna tıklayıp "Liglere göre Gruplar" diyebilirsiniz.


Gördüğünüz üzere Süper Lig'de bu hafta oynanacak olan müsabakalar başlama saatleri ile birlikte sıralandı. Süper Lig 2014/2015 yazısının altında bulunan "web sitesi" sizi ligin kendi web sitesine yönlendirmektedir. Örn: Bundesliga -- bundesliga.de

Sistemimiz müsabakaların canlı sonuçlarını da sizlere aktarmaktadır. Top simgesi bulunan müsabakalar "şu anda oynanıyor" anlamına geliyor.


Sezon sıralamaları'na tıklayarak hangi üyenin hangi ligde kaç puan aldığını görebilirsiniz. Örn; Üyelerimizden Kemal Bulur, Süper Lig'de 22 tahmin yapmış. 9 kez 0 puan, 1 kez 3 puan, 2 kez 6 puan, 3 kez 4 puan almış ve toplamda 27 puanla lider. En yüksek puanı alan üyemiz ligi şampiyon bitirecektir. Ayrıca liglerin puan durumunu ve hafta hafta tüm maçlarını görebilirsiniz.
Toplu sıramalar ise "Genel tabloyu" gösteriyor. Mart'ta bu zamana kadar oynanan tüm müsabakalar sonucunda rakibinin 4 puan önünde bulunan Ertuğrul Akkaya'yı Alpay Asma ve Arda Deniz takip ediyor. Örn. olarak Şubat ayınıntablosuna bakmak isterseniz Mart yazan yere tıklayıp Şubat'ı seçmeniz yeterli.En iyiler bölümü ise tüm liglerin ilk 3'ünü gösteriyor. Ülke bayrakları da mevcut.Bildirimler

E-mail yerine tahmin verilmemiş karşılaşmaları bildirim olarak almak isterseniz aşşağıdaki ayar ekranından "Görsel bildirilsin" ayarını yapmanız yeterlidir.Ayar yapıldıktan sonra bildirim bu şekilde olacaktır;
Tahmin oyunlarıyla ilgili sohbeti ise bu linkteki konudan yapabilirsiniz.

https://www.gscimbom.com/forum/f219-gsc-tahmin-oyunu/gsc-tahmin-oyunu-genel-sohbet-115855/

Herkese bol şanslar iyi oyunlar dileriz :)

GSCimbom Yönetimi
 
evet niye sıfırlandıki oyun. birde sezon sonuna doğru yaklaşıyoruz bari bu yıl ödül verilmesin
 

  1. Doğru Sonuç (3 Puan)
  2. Doğru Tahmin ve Gol oranı (2 Puan)


bu konuyu biraz daha acarmisiniz? Dogru sonuc kisaca dogru skor demek.
Peki dogru tahmin ve gol orani tam olarak nedir? Bunu bir ornekle beraber bana anlatirmisin?

Emrah Yıldırım

Fatih ALP

edit: cozdum
 
Son düzenleme:
90 dakika uzerindendir bu tarz oyunlar. Iddia gibi dusun.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o zaman bir sıkıntı oluşuyor. şimdi biz beraberlik tahmini yapınca eleme maçlarında beraberlik tahmin yapamazsınız gibi bir uyarı veriyordu. o zaman mesela dünkü chelsea-psg maçından kimse puan alamayacak yada önümüzdeki maçlardan? 90 dakikası berabere bitti çünkü
 
Üst Alt