GSC Tanışma Alanı - Sayfa 195 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
allah bağışlasın. sünnet ne zaman?
Emrah Duvar

Forumda istemeden kimin kalbini kirdiysam özür dilerim kimsenin mezhebi ve tipiyle asla dalga geçmem. lütfen benimle kirginligi olan bana ulassin manevi anlamda yasattigim tüm yikimi karsilamaya raziyim.

allah milletimizi korusun. allah askerimizin ayagina taş değdirmesin herkese hayirli geceler dilerim

lutfen bildirim gelecek alinti, begeni like mention atmayın. gecemin kalanini çekirdek ailemle vakit gecirmek istiyorum.

Forumda istemeden kimin kalbini kirdiysam özür dilerim kimsenin mezhebi ve tipiyle asla dalga geçmem. lütfen benimle kirginligi olan bana ulassin manevi anlamda yasattigim tüm yikimi karsilamaya raziyim.

allah milletimizi korusun. allah askerimizin ayagina taş değdirmesin herkese hayirli geceler dilerim

lutfen bildirim gelecek alinti, begeni like mention atmayın. gecemin kalanini çekirdek ailemle vakit gecirmek istiyorum.
Korkma Doruk. Kaybedeceğin tek şey zincirlerin.

Geçen özelden yazacağım like at dedin, gece 2'ye kadar bekledim.
Bir like için beni kandırdın sana bir daha like yok.
Kırgınım sana.

Gscimbom mobil

@Kenan Büyük beyciğim merhabalar,

bu başlıkta sizi tanımak adına çeşitli sorular soracağız.

1- Futboldan daha önemli bir şey varsa o da ?
şık1: A
şık2: G
şık3: M
şık4: Y

2- "kafasina dagitsam bir kere" söz öbeğiyle karşılaştığınızda ne cevap verirsiniz?

3- Kendinizi hangisine daha yakın hissediyorsunuz?
a) Kenal Ünal
b) Can BÜYÜK

1641196923640.png

4- Fatih Terim'in Ordusu | GSC Taraftar Topluluğu davet mektubu aldınız cevabınız?
a) orduya seve seve katılırım
b) orduya katılmam.

5- kaç platformda üyeliğiniz var. (örnek:Exxen, Netflix, BluTV, Amazon Prime, Mubi, GAIN )

Üst Alt