GSC Tenis Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Djokovic’e pili bitti diyemeyiz, 2016 sonunda sakatlandı. Yeni yeni dönüyor. Nadal da 2 senedir yoktu. Dönem dönem olur böyle şeyler. Şimdi çim sezonunda bakmak lazım. Djokovic için çim sezonunu bekleyelim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mustafa bey yarinki cokovic-cilic finali hakkinda dusunceleriniz neler? Coko bey sakatlik sonrasi ilk sampiyonlugu alir mi?

Cokovicin guzel orani var da ondan soruyorum. Durtuyor beni.

Mustafa bey yarinki cokovic-cilic finali hakkinda dusunceleriniz neler? Coko bey sakatlik sonrasi ilk sampiyonlugu alir mi?

Cokovicin guzel orani var da ondan soruyorum. Durtuyor beni.

Helal sana. Soru sorunca benim haberim olmayan hangi turnuvada karşı karşıya gelmişler ulan dedim. ATP500 müş :) Wimbledon öncesi antrenman turnuvası tadında bir turnuva denilebilir. Queens cup diyorlar baktım şimdi de hiçbir fikrim yok. Zemin toprak mı çim mi sert mi! Ama djokovic sakatlığı geçmiş durumda. Sıkıntı çıkmazsa djokovic cilic i yer. Yineliyorum turnuvayı izlemedim. Oyuncuların bu haftaki durumlarını bilmiyorum ;)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Helal sana. Soru sorunca benim haberim olmayan hangi turnuvada karşı karşıya gelmişler ulan dedim. ATP500 müş :) Wimbledon öncesi antrenman turnuvası tadında bir turnuva denilebilir. Queens cup diyorlar baktım şimdi de hiçbir fikrim yok. Zemin toprak mı çim mi sert mi! Ama djokovic sakatlığı geçmiş durumda. Sıkıntı çıkmazsa djokovic cilic i yer. Yineliyorum turnuvayı izlemedim. Oyuncuların bu haftaki durumlarını bilmiyorum ;)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Çim yaw wimbledona hazirlik iste. Djoko set vermeden geldi, cilic ezigine kaybetmez herhal. Neyse tatava yapmadan paramizi basip gecelim. Yenilirse kufur ederiz yapacak bir sey yok.

2018 Wimbledon çeyrek finalinde Federer-Anderson maçında Federer setlerde 2-0 öne geçmişken Anderson skoru 2-2'ye getirdi...Ardından da final setinde tiebreak olmadığı için 11-11 oyunlarda beraberlikle devam ederken Anderson servis kırdı az önce ve 12-11 öne geçti...Şu an servis oyununu alırsa Anderson tarih yazmış olacak ve federeri eleyerek yarı finale çıkacak...Hadi bakalım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
2018 Wimbledon çeyrek finalinde Federer-Anderson maçında Federer setlerde 2-0 öne geçmişken Anderson skoru 2-2'ye getirdi...Ardından da final setinde tiebreak olmadığı için 11-11 oyunlarda beraberlikle devam ederken Anderson servis kırdı az önce ve 12-11 öne geçti...Şu an servis oyununu alırsa Anderson tarih yazmış olacak ve federeri eleyerek finale çıkacak...Hadi bakalım...
yarı finale çıktı üstad. hürmetler.

Isner-Anderson eslesmesi olursa mac üc gun surebilir. Ne yazik ki sacma sapan bir adam finale cikacak.

Son turnuvadaki finalde para kaybettirmis:)/) olsa da gonlumuz Kralokovic ile.

Üst Alt