GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz

23Susanna-Reid-1.jpg

- Can BÜYÜK ten henüz o kavgaya ilişkin bir açıklama gelmedi..

- Fuat Ekinci hakkında ne düşünüyorsunuz ? Son maçtaki cezası nedeniyle 7 günlük bir MYC söz konusu ? O bölgeye Refik Y. AKKÜLAH ve Şerafettin KOÇ isimleri geçmektedir..

Bu konuda nasıl yol izlenmelidir ?

d8cb8a47566018dc841443.gif

"Şimdi ciddi bir konuya değinmek istiyorum. Affola, ama takımın geleceği için Yıldız Oyuncular bazen rahat olmayan doğruları takım ve camia menfaati için söylemesi gerekiyor.

Takımı Antu karşısında seyredince ''bir futbol ancak bu kadar kötü oynanabilirdi'' dedim kendi kendime. Hiçbir hattı iyi olmadığı gibi beni en çok üzen mücadele gücü olmayan zavallı bir görüntü çizmesiydi. Defansın iki yan tarafında oynayan Şahin Aksoy ve Burak Pakdemir başta olmak üzere Tamer Tuna hiçbir varlık gösteremediler. Fuat Ekinci gibi esas mevkii ön libero olan ve burada da oynadığı sürece de iyi oynayan bir futbolcuyu stopere çekmek hangi akla hizmettir onu da anlamak mümkün değil…! Çünkü elinde Hollanda liglerinde oynayan tecrübeli @Şerafettin Koç gibi bir stoper varken bu tür girişimlere ne gerek var. Ve bundan dolayı GSC - Genç FB maçında hiçbir hattımız çalışmadığı gibi 5-6 gol yiyeceğimiz maçtan meleklerin yardımıyla 2-0'la ayrıldık. Sonrasında oynanan Forza-BJK maçında gerek sahaya sürülen kadro başta olmak üzere gerekse ikinci yarıdaki mücadele gücü milli takımımız açısında güzel sinyallerdi. Daha ofansif bir kadro ve ne yaptığını bilen futbolculardan kuruluydu."

#EducationIsImportant

Son düzenleme:
Arif Ulu

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
"Can Büyük'ün verdiği yalan demeçi sabah kahvemi içerken hayret ve üzüntü içinde okudum.

Beni şimdi konuşturmasınlar! Elimde çok hassas bilgiler ve talepler var; Yer yerinden oynar cinsten - Takım ve Can "çıtırdabilir".
"Abi beni takımdan attırma lütfen yalvardı; Hata yaptım" sözlerini halen dün söylemiş gibi duyorum ve hatırlıyorum.

Ama takımın huzur ve menfaati için bunun üzeri bir açıklama yapmayacağım. Konu kapanmıştır. Önümüzdeki maçlara bakmak ve sportif konulara takım hâlinde odaklanmak taraftara borçluyuz. Kenetlenme olmadan başarısı yakalamak zordur."

Son düzenleme:
d8cb8a47566018dc841443.gif

"Şimdi ciddi bir konuya değinmek istiyorum. Affola, ama takımın geleceği için Yıldız Oyuncular bazen rahat olmayan doğruları takım ve camia menfaati için söylemesi gerekiyor.

Takımı Antu karşısında seyredince ''bir futbol ancak bu kadar kötü oynanabilirdi'' dedim kendi kendime. Hiçbir hattı iyi olmadığı gibi beni en çok üzen mücadele gücü olmayan zavallı bir görüntü çizmesiydi. Defansın iki yan tarafında oynayan @Şahin Aksoy ve @Burak Pakdemir başta olmak üzere @Tamer Tuna hiçbir varlık gösteremediler. @Fuat Ekinci gibi esas mevkii ön libero olan ve burada da oynadığı sürece de iyi oynayan bir futbolcuyu stopere çekmek hangi akla hizmettir onu da anlamak mümkün değil…! Çünkü elinde Hollanda liglerinde oynayan tecrübeli @Şerafettin Koç gibi bir stoper varken bu tür girişimlere ne gerek var. Ve bundan dolayı GSC - Genç FB maçında hiçbir hattımız çalışmadığı gibi 5-6 gol yiyeceğimiz maçtan meleklerin yardımıyla 2-0'la ayrıldık. Sonrasında oynanan Forza-BJK maçında gerek sahaya sürülen kadro başta olmak üzere gerekse ikinci yarıdaki mücadele gücü milli takımımız açısında güzel sinyallerdi. Daha ofansif bir kadro ve ne yaptığını bilen futbolculardan kuruluydu."

#EducationIsImportant

Savunma hattının genelinden memnu değilsin anlaşın. Bu konuya yeni teknik direktörünüz Arif Çelik çare bulabilir mi ?

Önünüzde gsfans ekibiyle olan bir hazırlık karşılaşması var o ve Arif çelik içinde kısa bir değerlendirme alalım..

s-545b770261194c9e8461e76682c4552f2e02a8f3.webp

Son dakika bilgisi, sözleşmesi elinde olan Brezilyalı sol bekin, Gürkan Karadeniz kulup binasında bilgisi geldi..

"Top toplayıcı için başvurunda bir redd yemen tabiki güzel bir olay değil. Kızgın ve hüzünlü olduğunu anlıyorum. Ama hayallerin peşinde koşmanı aslen bırakma.

Yöneticiler bana hikayeni anlattı. Sana yarınki maçta giyeceğim forma yı imzalı şekilde hediye edeceğim sana ufak Aslan."

Forma ve bedava bilet verirseniz daha mutlu olabilir..

2769-arif_ulu-7.jpg

macbileti.jpg

Arif Ulu Orta sahadaki forma savaşı takıma olumlu bir etki yapar mı ?
" Danyal Artemis ya WhatsApp yolu ile gönderdiğim mesaja değinmek istiyorum.

Futbol da yedek oyuncular / Bench de çok önemli dedim.
Elbette biraz üzgün, çünkü her oyuncu devamlı oynamak ister.

Sana illerleyen maçlarda ihtiyacımız olacak. Bizim Selçuk İnan'ımız ol, dedim.

Sevdim ve saygı duydum bir profesyonel."

Son düzenleme:
Reis senin bu isteğin resmen takım taktiğini 3-5-2 ye çevirmeme neden oldu :bid:

İç saha maçlarında bu dizilişe dönebiliriz;

attachment.php

Yeni Transferler @Rahmi Aslan @Şerafettin KOÇ @Gürkan Karadeniz @Danyal Artemis @Kenan Ünal
@Arif Ulu yeni bir değerlendirme şart sanırım :confused:

Alp (Barış)| Danyal (Ayhan) |Keramettin (Mustafa Sarp)

#ADK

Yeni BAM Tandemimiz h.o diyebiliriz sanırım.
Sanki kreatiflik açıdan bir sıkıntı yaşayacağız gibi.

Ayrıca Arif Ulu (AU7) defansa yardım etmez! Arif Çelik beni o sistem de oynatırsa verimim düşer. Oynamam; Arıza çıkartırım..

#EducationIsImportant

Son düzenleme:
Alp (Barış)| Danyal (Ayhan) |Keramettin (Mustafa Sarp)

#ADK

Yeni BAM Tandemimiz h.o diyebiliriz sanırım.
Sanki kreatiflik açıdan bir sıkıntı yaşayacağız gibi.

Ayrıca Arif Ulu (AU7) defansa yardım etmez! @Arif Çelik beni o sistem de oynatırsa verimim düşer. Oynamam; Arıza çıkartırım..

#EducationIsImportant

Sağ bek olmadığı için biraz geri gelmen gerekebilir..

Duran toplarda ise biraz kötü olduğunu hepimiz bilmekteyiz..
PositiveAdorableElkhound-max-1mb.gif

Duran topları kullanması için önerin var mı ? Sol ayaklı adminimiz bayağı iddialı Danyal Artemis

Üst Alt