GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinden Takım Kuruyoruz

Günaydın Arkadaşlar,

Bugün kendimi Katarlı Petrol zengini, Nasser Al-Khelaifi gibi hissediyorum.. Tabi bu zenginliğimi sizinle paylaşıp sizlere sınırsız bir transfer bütçesi sunuyorum.

paris-saintgermain-president-nasser-al-khelaifi-poses-alongside-new-picture-id843292524

Teknik direktör olarak, Forum üyelerinden oluşan bir 11 hazırlayabilir misiniz?

İster gelişi güzel yazın, isterseniz bu siteden KADRONUKUR yararlanabilirsiniz;

attachment.php

Şahin Aksoy Tamer Tuna Fuat Ekinci Burak Pakdemir Alp Basma Keramettin TANRIVERDİ Melih Peker Can BÜYÜK Arif Ulu

131323.jpg

Defans hattım rakip forvetleri iyice yoracak cinsten.. Zaten ön liberom geçilmez..

Atacker oyuncularını, yaratıcı üyelerden kurdum..

Neden kaledeyim derseniz, masaj becerimden dolayı ellerime güvenirim..

Günaydın Arkadaşlar,

Bugün kendimi Katarlı Petrol zengini, Nasser Al-Khelaifi gibi hissediyorum.. Tabi bu zenginliğimi sizinle paylaşıp sizlere sınırsız bir transfer bütçesi sunuyorum.

paris-saintgermain-president-nasser-al-khelaifi-poses-alongside-new-picture-id843292524

attachment.php

@Şahin Aksoy @Tamer Tuna @Fuat Ekinci @Burak Pakdemir @Alp Basma @Keramettin TANRIVERDİ @Melih Peker @Can BÜYÜK @Arif Ulu

Benim yerim doğru ama hemen hemen her yerde oynarım sadece tek forvet oynamam.

Alp Basma defansta oynar genelde.Keramettin Admir DMC oynar , defans ve bazen ilerde de oynuyor .Diğerlerini tanımıyorum.

Günaydın Arkadaşlar,

attachment.php

@Şahin Aksoy @Tamer Tuna @Fuat Ekinci @Burak Pakdemir @Alp Basma @Keramettin TANRIVERDİ @Melih Peker @Can BÜYÜK @Arif Ulu

S.A. Dostlar !...:triumphant: :triumphant: :triumphant:

Benim ( Kaleci olarak ) Hentbol Lisansım vardı..

Maalesef; başkalarının hatalarının ve/veya laubaliliğinin en çok cezasını çekip, günah keçisi görülen birisi olarak
Kaptan Muslera yı benden daha iyi anlayan birisi Kesinlikle Olamaz....

Yalnız orijin pozisyonum forvettir. 12 yaşında oynadığım takımda sen kolay kolay yıkılmıyorsun ve ayağın sert diye stopere çekmişlerdi sonra da öyle kaldı.

Ha Fuat ile oynamam ben tandem de. Kendisine her an kafa atabilme ihtimalim yüksek çünkü.

sent via GSC

maxresdefault.jpg

(İmza Töreni)

"GSCsaray gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Bana güvendiği için başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Savaşcı ruhumu sahaya yansıtarak kupalar kazanmak istiyorum. Şükürler olsun ki sakatlığımın düzelme süreci iyiye gidiyor. Bir hafta içinde takımla çalışmalara başlayacağım. Transferde birçok detay var, gerçekleşmesini bekledik. benlik bir sıkıntı yoktu. Kulüplerin anlaşması lazımdı.

Daha önce Fenerbahçe benle ilgilenmişti. Ben Stuttgart'a gitmiştim. Şimdiyse GSC benimlie ilgilendi. İşler değişti, GSC Avrupa da çok önemli bir referans noktası."

Son düzenleme:
Analiz yapmaya bayılırım..

Hele bana bu imkanı tanıdığım üyeler verince daha bir keyif alırım..

attachment.php

Böyle bir hesaplama yapmaya gerek bile yoktu.. Çünkü senin zamanında ne kadar, copy-paste konular ile post kastığını en iyi bilenlerdenim..

dunkof herif 2011den beri aldığım likelar değil o
büyük iht 2014 sonrası bu
silinmişti beğeniler

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

"Galatasaray gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Bana güvendiği için başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Savaşcı ruhumu sahaya yansıtarak kupalar kazanmak istiyorum. Şükürler olsun ki sakatlığımın düzelme süreci iyiye gidiyor. Bir hafta içinde takımla çalışmalara başlayacağım. Transferde birçok detay var, gerçekleşmesini bekledik. benlik bir sıkıntı yoktu. Kulüplerin anlaşması lazımdı.

Daha önce Fenerbahçe benle ilgilenmişti. Ben Stuttgart'a gitmiştim. Şimdiyse Galatasaray benimlie ilgilendi. İşler değişti, Galatasaray Avrupa da çok önemli bir referans noktası."

Takımın forveti Ozan Puki'ye kaç gol attıracaksınız Sayın Ulu ?

Fuat'dan stoper olur mu yahu , kendisi maç esnasında kulubeye gidip sigara içebilecek , rakip takım kulubesine hareket çekebilecek bir şizofren karakter.

Üst Alt