GSC Üyelerinin Evcil Hayvanları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu da benim yaramaz.

giphy.gif

Elimde bir kuş var varya tam komedi.Önce kendini dişi sanıyordu erkek muhabbet kuşuyla öpüşüyordu

Sonra kafesteki diğer dişi bu durumdan rahatsız oldu sürekli bu 3 ü kavga etmeye başladılar.Ara ara ayırdım kafesten çıkardım vs ama sonuç olarak evde olmadığım bir gün iki kuş birlikte olup diğer kuşu rahmetli ettiler.Bir de ben o kuşu dışarıdan bulmuştum.Ayağı sakat olduğu için şerefsizin teki salmış

Düzelmesi için her şeyi yaptım veterinere götürdüm vs sadece bir krem verdiler onu sür dediler.Ayağı düzelmez kendini öyle idare edecek demişti.Her gün sürüyordum o kremi ölünce baya üzülmüştüm.Şimdi bu kalan 2 kuşu pek eskisi gibi bakamıyorum aynı gözle

Yine de günaha girmemek adına her şeyleri tam takır devam ediyor.Şimdi kafeste bu kendini dişi sanan kuş son haftalarda aşırı saçmalamaya başladı.Zille oynuyor tünekte kıçını sallayıp kaşıyor :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Gülme krizine giriyom yaw salak kuş kafeste dişi kuş var üstünlük sağlaymadı tünekle birlikte oluyor

İki adet muhabbet kuşum var.

2 tane muhabbet kuşu da bende var

3 taneydi aslında biri aşk cinayetine kurban gitti

1 tane kedim var. British Shorthair. 4 aylık daha.

3 tane siyam 1 tane sarman var bende

Transfer nöbetinde çıt çıkmıyor, bari sizin evlatların fotoğrafını rica etsek hazır gerginken forum :D

Üst Alt